Судове рішення #1000687
Справа № 2-403/07рік

 Справа № 2-403/07рік

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

15 березня 2007 року                                                                                                м. Калуш

Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області в складі головуючого судді Федика Л.І. при секретарі Федорів Л.В., розглянувши у відкритому заочному судовому засіданні в залі суду м.Калуша справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи, як такої, що втратила право користування житловим приміщенням, суд -

ВСТАНОВИВ:

що позивач звернувся до суду з вищенаведеним позовом. Свої вимоги мотивує тим, що відповідач по справі - колишній чоловік її дочки, якого вона прописала до себе в будинок після одруження з дочкою. В серпні 2006 року після розлучення з дочкою відповідач залишив сім"ю і повернувся до своїх батьків забравши з собою всі особисті речі. З того часу він в будинку не проживає, не приходить навідуватись до дітей. Оскільки відповідач не проживає в спірному житлі без поважних причин більше шести місяців, а тому втратив право на це житло.

В судовому засіданні позивачка позов підтримала, підтвердила наведеним та просить позов задовольнити.

Відповідач ОСОБА_2. в судове засідання не з"явився з невідомих суду причин, хоча завчасно та належним чином був повідомлений про час та місце розгляду справи

Свідки ОСОБА_3., ОСОБА_4 в судовому засіданні підтвердили факт що відповідач ОСОБА_2. у квітня 2006 року вибрався з будинку уАДРЕСА_1 забравши з собою всі особисті речі.

Суд, вислухавши позивачку, свідків, дослідивши письмові докази, вважає, що позовні вимоги позивача підлягають до задоволення..

Так згідно ст.71 ЖК України при тимчасовій відсутності наймача або членів його сім"ї за ними зберігається жиле приміщення протягом шести місяців.

В судовому засіданні встановлено, що відповідач не проживає в спірному житлі більше шести місяців без поважних причин. Дана обставина стверджується показами позивачки, свідків та відомості які містяться в акті від ІНФОРМАЦІЯ_1 про те, що гр.ОСОБА_2. з квітня 2006 року не проживає за адресою АДРЕСА_1 (а.с.10). Також згідно ксерокопії дозволу НОМЕР_1 гр.ОСОБА_5 була виділена земельна ділянка на будівництво житлового будинку в ІНФОРМАЦІЯ_2 (а.с.8-9). Згідно довідки НОМЕР_2 від ІНФОРМАЦІЯ_1, видана виконкомом Перевозецької с/ради, про те, що гр.ОСОБА_2 прописаний в АДРЕСА_1(а.с.9).

А тому суд приходить до переконань, що відповідач втратив право на спірне житло, оскільки не проживає в ньому більше шести місяців без поважних причин.

На підставі ст.ст.71,150 ЖК України, керуючись ст.ст.213,214,215 ЦПК України суд вирішив,-

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Визнати ОСОБА_1 таким, що втратив право на проживання в АДРЕСА_1

 

2

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. У разі подачі заяви про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку.

Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження через Калузький міськрайонний суд.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація