Судове рішення #10006919

                                                                   Справа № 3-500/10

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

10 березня 2010 року              Суддя Сімферопольського районного суду АР Крим Сердюк О.С., розглянувши матеріали, які надійшли з ВДАІ для обслуговування  Сімферопольського району при УДАІ ГУ МВС України в АР Крим про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Херсон, працюючого у Залізничній райраді, який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1, та мешкає за адресою: АДРЕСА_2,

за ч.1 ст.130 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 20.02.2010 року о 21 год. 20 хв. на перехресті вул. Лугова-вул. Євпаторійське шосе в с. Мирне Сімферопольського району,  керував транспортним засобом «ВАЗ 21053» реєстр.номер НОМЕР_1 з ознаками сп’яніння (запах алкоголю з порожнини роту, тремтіння пальців рук, почервоніння білків очей), від огляду у медичному закладі та продуття трубки «Контроль тверезості» відмовився у присутності двох свідків, чим порушив п. 2.5 ПДР України, тобто скоїв правопорушення, передбачене ч.1 ст.130 КУпАП.

У судове засідання правопорушник не з’явився, про час та місце розгляду справи повідомлений (а.с.1), причину неявки до суду не сповістив, що не  є перешкодою розгляду справи у відповідності до положень ст. 268 КУпАП.

Вина правопорушника у скоєнні правопорушення, підтверджується письмовими поясненнями свідків ОСОБА_2 (а.с.2),  ОСОБА_3 (а.с.3), про обставини скоєння правопорушення ОСОБА_1, який у їх присутності відмовився від проходження медичного обстеження на стан сп’яніння, та продуття трубки «Контроль тверезості», а також від надання пояснень та підпису в протоколі про адміністративне правопорушення, рапортом робітника ДАІ (а.с.5) про обставини виявлення правопорушення.

Враховуючи характер скоєного правопорушення, яке є грубим, особу правопорушника, ступінь вини ОСОБА_1, приймаючи до уваги положення ч.1 ст.30 КУпАП, його за доцільне підвергнути покаранню у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами. Передбачене ч.1 ст.130 КУпАП менш суворе покарання в вигляді штрафу, не може бути застосовано до правопорушника, оскільки виходячи з даних його особи та обставин скоєного ним правопорушення будуть недостатніми для виправлення.

  На підставі викладеного, керуючись ст.ст.283, 284,289,290,294 КУпАП,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1  визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування усіма видами транспортних засобів строком на 1 (один) рік.

Постанова може бути оскаржена у Апеляційному суді АР Крим, а також на неї може бути внесений протест прокурором протягом 10 днів із дня винесення постанови.

Суддя:                                                                              

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація