Судове рішення #1001277
УХВАЛА

УХВАЛА

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

22 червня 2007 р.                                                                                             м. Одеса

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах апеляційного суду Одеської області

головуючого                                                           Косогор Г.О.

суддів:                                                                     Ткачук О.О.

Ісаєвої Н.В.

розглянувши справу за позовом ОСОБА_1 до Державного підприємства "Запорізький науково-досдіддидький та проектний інститут землеустрою", Приватного підприємства "Агрофірмі "Родіна"", третя особа - Селянське фермерське господарство "Лан" про розірвання договору оренди земельного паю,

встановила:

ОСОБА_1 звернувся із позовом до ДП "ЗНДПІЗ" та ПП АФ "Родіна", про розірвання договору оренди земельного паю. Зазначав, що у березні 2000 року уклав з відповідачами угоду про оренду належного йому на праві власності земельного паю строком на сім років. Посилаючись на те, що орендарі з 2003 року фактично припинили виконувати обов'язки за договором: землю не обробляли, орендну плату не виплачували, у березні 2003 року йому виділено земельний пай в натурі, про що видано Державний акт про право приватної власності на землю, а отже, змінився предмет договору оренди, переукладати угоду не має наміру, просив про задоволення позову.

Рішенням Жовтневого районного суду м.Запоріжжя від 19 березня 2004 року позовні вимоги ОСОБА_1задоволені, договір оренди земельного паю розірвано.

Ухвалою апеляційного суду Запорізької області від 11 жовтня 2004 року апеляційну скаргу ПП АФ "Родіна" відхилено. Рішення Жовтневого районного суду М.Запоріжжя від 19 березня 2004 року залишено без змін.

У касаційній скарзі ПП АФ "Родіна" просить скасувати постановлену ухвалу суду, посилаючись на порушення судом норм матеріального і процесуального права.

Касаційна скарга задоволенню не підлягає.

Справа № 33-ц- 120 - 2007                                               Категорія -44

Головуючий у першій інстанції -Татаринов В.І.                         Доповідач Косогор Г.О.

 

2

Згідно із ч. 2 ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження судового рішення є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

За правилами ст. 335 ЦПК України суд касаційної інстанції перевіряє в межах касаційної скарги правильність застосування судом першої інстанції або апеляційної інстанції норм матеріального чи процесуального права і не може встановлювати або вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні чи відкинути ним, вирішувати питання про достовірність чи недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими.

Рішення та ухвала суду постановлені з додержанням норм матеріального і процесуального права. Підстав для їх скасування не встановлено.

Керуючись ст. 332, 345 ЦПК України, колегія суддів Судової палати у цивільних справах апеляційного суду Одеської області

ухвалила:

Касаційну скаргу Приватного підприємства "Агрофірма "Родіна"" відхилити, а рішення Жовтневого районного суду М.Запоріжжя від 19 березня 2004 року та ухвалу апеляційного суду Запорізької області від 11 жовтня 2004 року залишити без змін.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація