Судове рішення #1001519
Справа № 22-ц-3103/2007р

Справа 22-ц-3103/2007р.

 

УХВАЛА  

про прийняття апеляційної скарги до розгляду

13 червня 2007 р.                                                                                          м. Харків

                                                                                                                       

Суддя судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області Хребтов В.П., розглянувши апеляційну скаргу представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 на рішення Жовтневого районного суду м. Харкова від 23 квітня 2007 року по справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1 про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою, -

 

Встановив:

 

Апеляційна скарга представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 на рішення Жовтневого районного суду м. Харкова від 23 квітня 2007 року  оформлена відповідно до вимог статті 295 ЦПК України.

Підстав для залишення апеляційної скарги без руху немає.

У зв'язку з цим апеляційна скарга представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 підлягає прийняттю до розгляду апеляційним судом.

Керуючись ст. 297 ЦПК України, -

 

Ухвалив:

 

Прийняти до розгляду судовою палатою апеляційного суду Харківської області апеляційну скаргу представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 на рішення Жовтневого районного суду м. Харкова від 23 квітня 2007 року по справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1 про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою.

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація