Судове рішення #10015748

                                                                                                        Справа №3-1199/10

 

П О С Т А Н О В А

16 березня 2010 року суддя Дніпровського районного суду міста Києва Чаус М.О., розглянувши матеріали адміністративної справи, які надійшли з Дніпровського ВДАІ МВС України в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1

ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Миколаївської області, працюючого ТОВ «Славутич»-водієм, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого  ст.124  КУпАП, суд -

                                                             в с т а н о в и в:

26.02.10 року близько 10 години 00 хвилин, ОСОБА_1,  керуючи автомобілем “МАН”, державний номер НОМЕР_1 по території АТП, вул. Червоногвардійська, 34 в м.Києві, не врахував дорожню обстановку, не впевнився в безпеці дорожнього руху, не дотримався безпечного бокового інтервалу, в результаті чого здійснив зіткнення з автомобілем «Шкода Октавія» державний номер НОМЕР_2, під керуванням водія ОСОБА_2, чим заподіяв матеріальні збитки, та порушив п.п. 10.1,13.1, 13.3 «Правил дорожнього руху України».

В судовому засіданні правопорушник ОСОБА_1 вину у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 Кодексу України про адміністративне правопорушення визнав частково.

Крім того, винність водія ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП,  підтверджується даними, що містяться: в протоколі про адміністративне правопорушення за № 29112 від 26.02.2010 року, в протоколі огляду місця дорожньо-транспортної пригоди від 26.02.2010 року, у власноручно написаних поясненнях учасника дорожньо-транспортної пригоди, в схемі дорожньо-транспортної пригоди.

На підставі наведеного та керуючись ст. ст.124, 283 КУпАП, суд-

                                                             п о с т а н о в и в:

ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, в сумі 340 (триста сорок) грн. 00 коп. на користь держави.

Строк пред`явлення постанови до виконання три місяці з часу набрання постановою законної сили.

Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора до Апеляційного суду м. Києва, протягом 10 днів з дня винесення постанови, через Дніпровський районний суд м. Києва.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація