Судове рішення #1002372
Копія №3-604/07

Копія №3-604/07

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

14 березня 2007 року Судця Котелевського районного суду Полтавської області Островський Р.В., розглянувши матеріали, які надійшли з 2 міжрайонне ВДАІ УМВС України в Сумській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, уродженця і жителя АДРЕСА_1, не працює, за ч. 1 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИВ:

 

09 лютого 2007 року о 12 год. 25 хв. ОСОБА_1, керуючи автомобілем АЗЛК 2141, державний номерний знак НОМЕР_1, в м. Охтирка по вул. Революції, Сумської області, рухався заднім ходом на перехресті, порушивши пункт 10.10 Правил дорожнього руху України (затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 року № 1360).

ОСОБА_1 в рудове засідання не з'явився, про час і місце розгляду справи був повідомлений належним чином. Клопотання про відкладення розгляду справи від нього не надходило.

Вина правопорушника стверджується протоколом про адміністративне правопорушення, особистим поясненням в ньому.

На підставі викладеного, враховуються характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, щире розкаяння винного, керуючись ч. 1 ст. 122,33-35,283, 284 КУпАП, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

 

Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення за ознаками ч. 1 ст. 122 КУпАП, та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 17 (сімнадцять) грн..

Постанова остаточна і оскарженню не підлягає. Постанава може бути пред'явлена до виконання на протязі 3 (трьох) місяців.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація