Копія:
Справа №3-807/07
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 березня 2007 року Суддя Котелевського районного суду Полтавської області Якименко Т.О., розглянувши матеріали, які надійшли з 8-го міжрайонного відділення ДАІ УМВС в Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, жителя
АДРЕСА_1, не працюючого, за ч. 2 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ВСТАНОВИВ:
9 березня 2007 року o11 год. 40 хв. ОСОБА_1 в смт Котельва, по вул. Миру, керуючи автомобілем Опель, н.з, НОМЕР_1, не виконав вимогу дорожнього знаку «Проїзд без зупинки заборонено».
На розгляд справи ОСОБА_1 не з'явився по невідомій суду причині, хоча про час і місце розгляду справи був повідомлений в установленому законом порядку.
Своїми діями ОСОБА_1 порушив п. дод. 2.2 Правил дорожнього руху та скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 122 КУпАП України.
Вина ОСОБА_1 стверджується протоколом про адміністративне правопорушення.
На підставі викладеного, керуючись ч. 2 ст. 122, ст.ст. 283-284 КУпАП,
ПОСТАНОВИВ:
Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 122 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 8 (вісім) грн. 50 коп.
Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.