Судове рішення #10035441

                                                                                                               КОПІЯ

№ 3-1171/2010 р.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 червня 2010 року                                                                 м.Старокостянтинів

Суддя Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області Сагайдак І.М., розглянувши матеріали, які надійшли від Старокостянтинівського РВ УМВС України в Хмельницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянку України, непрацюючу, проживаючу: ІНФОРМАЦІЯ_2,

за ст. 178 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

встановила:

ОСОБА_1 27 травня  2010 року о 22 год. 20 хв. по вул. І. Франка, поблизу будинку №33 в м. Старокостянтинові розпивала  слабоалкогольні спиртні напої - пиво  “1715” , в забороненому місці, в присутності сторонніх громадян.

Вина ОСОБА_1 у скоєні даного адміністративного проступку підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 27.05.2010 року, її поясненнями.

В суді ОСОБА_1 свою провину повністю визнала та щиро розкаялася.

Враховуючи те, що ОСОБА_1 є неповнолітньою,  до адміністративної відповідальності раніше не притягувалася, керуючись ст.ст. 241,  283 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

постановила:

Визнати ОСОБА_1 винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 178 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення і застосувати захід впливу у виді попередження.

Постанову може бути оскаржено до Хмельницького апеляційного суду через Старокостянтинівський районний суд протягом 10 днів з дня винесення постанови.

Суддя/підпис/

Копія відповідає оригіналу: суддя                                          І.М. Сагайдак

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація