Справа № 3-1051/10
П О С Т А Н О В А
20 квітня 2010 року м. Дніпропетровськ
Суддя Самарського районного суду м. Дніпропетровська Піскун О.П., розглянувши матеріали, які надійшли з Самарського РВ ДМУ УМВС України в Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, пенсіонера, який мешкає за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Н. Данченко 36/5, за.ч.1 ст. 173-2 КУпАП, -
В С Т А Н О В И Л А :
03.02.2010р., близько 18-00 год., за місцем проживання ІНФОРМАЦІЯ_3 гр. ОСОБА_1. знаходячись в стані алкогольного сп’яніння скоїв конфлікт з своєю дружини та погрожував фізичною розправою.
Винність правопорушника у вчиненні правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення № 00680876 від 10.02.2010 р., поясненнями.
Розглянувши матеріали справи, суддя доходить висновку про доведеність вини правопорушника, але провадження у справі має бути закрито з наступних причин.
В силу ч. 3 ст. 38 КУпАП у разі відмови в порушенні кримінальної справи або закриття кримінальної справи, але при наявності в діях порушника ознак адміністративного правопорушення адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через місяць з дня прийняття рішення про відмову в порушенні кримінальної справи або про її закриття.
З матеріалів справи вбачається, що постанову про відмову в порушені кримінальної справи винесено 11.02.2010 року, а справа надійшла до суду лише 19.04.2010 р, що унеможливлює належними чином розглянути справу.
Відповідно до ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю, у тому числі через закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст. 38 КУпАП.
За таких умов суддя доходить висновку про необхідність закриття провадження у цій справі.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 38, 283, 284 КУпАП України,
П О С Т А Н О В И Л А :
Провадження в справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ч.1 ст. 173-2 КУпАП, закрити в зв’язку із закінченням строків передбачених для притягнення до адміністративної відповідальності , згідно ст. 38 КУпАП України.
Постанова може бути оскаржена в 10-денний строк з дня її винесення до Апеляційного суду в Дніпропетровській області.
Суддя: О.П. Піскун
- Номер: 3-1051/10
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-1051/10
- Суд: Пирятинський районний суд Полтавської області
- Суддя: Піскун Оксана Павлівно
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 21.08.2015
- Дата етапу: 21.08.2015
- Номер:
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-1051/10
- Суд: Золочівський районний суд Львівської області
- Суддя: Піскун Оксана Павлівно
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 28.10.2015
- Дата етапу: 28.10.2015