Копія
Справа № 11-255, 2010 р. Головуючий в 1-й інстанції Шклярук В.М.
Категорія: постанова Доповідач: Ковтун В.П.
П О С Т А Н О В А
20 квітня 2010 року суддя судової палати з кримінальних справ апеляційного суду Хмельницької області Ковтун В.П. з участю прокурора Сарела В.П., попередньо розглянувши матеріали кримінальної справи, що надійшли з апеляцією Шелеста В.О. на постанову Дунаєвецького районного суду від 29 січня 2010 року про закриття кримінальної справи відносно ОСОБА_3 за ст. 366 ч.1 КК України,
в с т а н о в и в :
Представник товариства з обмеженою відповідальністю «Дунаєвецька МТС» Шелест В.О. подав апеляцію на постанову Дунаєвецького районного суду від 29.01.2010 р. про закриття кримніальноїс прави відносно ОСОБА_3 за ст.ст.366 ч.1 КК України на підставі п.8 ст. 6 КПК України та одночасно заявив клопотання про поновлення пропущеного з поважних причин строку для її подання . Судом дане клопотання залишено поза увагою.
На підставі наведеного та керуючись ч.4 ст. 357 КПК України, апеляційний суд,
П О С Т А Н О В И В :
Справу про закриття кримінальної справи відносно ОСОБА_3 за ст.366 ч.1 КК України із апеляцією представника товариства з обмеженою відповідальністю «Дунаєвецька МТС» Шелеста В.О повернути Дунаєвецькому райсуду для виконання вимог ч.3 ст. 353 КПК України.
Суддя судової палати з кримінальних справ
Апеляційного суду Хмельницької області /підпис/ В.П.Ковтун
З оригіналом вірно:
Суддя судової палати з кримінальних справ
Апеляційного суду Хмельницької області В.П.Ковтун