Судове рішення #10063929

                    Справа №2- 2238/10

У Х В А Л А

                        Іменем України

   

  “29” червня 2010 року                                       м. Вінниця

Замостянський  районний суд м. Вінниці в складі:

головуючого судді Клапоущака С.Ю.,

при секретарі Гнасько Н.О.,

з участю відповідачів ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3,

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в м. Вінниці справу за позовом  публічного акціонерного товариства «УкрСиббанк» до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_4, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -

В С Т А Н О В И В:

    Позивач звернувся до суду з позовом, в якому просив с тягнути солідарно з відповідачів на користь АТ «УкрСиббанк» заборгованість за кредитним договором за №11338842000 від 13 травня 2008 року на суму 191534,25 гривень та витрати на відшкодування оплати державного мита у розмірі 1700 гривень  та на відшкодування витрат на інформаційно-технічного забезпечення процесу у розмірі 120 гривень.

В судове засідання 16 червня та 29 червня 2010 року представник позивача не з’явився, будучи належним чином повідомлений про час і місце розгляду справи, заяв про неможливість явки до суду та відкладення попереднього судового засідання не надав.

Відповідач ОСОБА_1 заявив клопотання про залишення даного позову без розгляду в зв’язку з повторною неявкою позивача в судове засідання.

Інші відповідачі не заперечували проти залишення даного позову без розгляду.

Суд вважає за необхідне залишити даний позов без розгляду, так як згідно п. 3 ч. 1  ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з’явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.

Враховуючи викладене та керуючись ст. ст. 130, 154, 207-210, 293, 294 ЦПК України, суд

У Х В А Л И В:

Залишити позовну заяву публічного акціонерного товариства «УкрСиббанк» до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_4, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором без розгляду.

На ухвалу може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом п”яти днів з дня проголошення ухвали та апеляційна скарга протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Вінницької області через Замостянський районний суд м. Вінниці.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана  протягом десяти днів, ухвала набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

                С У Д Д Я :                                                   підпис

З  оригіналом  вірно :

Суддя Замостянського районного

Суду  м. Вінниці                                 С.Ю. Клапоущак

Секретар:

Справа №2-2238

ПАТ «УкрСиббанк»

ОСОБА_4

Направляємо для відома копію ухвали Замостянського районного суду м. Вінниці від 29 червня 2010 року про залишення позову без розгляду.

Додаток: копія ухвали на 1 аркуші.

Суддя Замостянського  районного суду  м.Вінниці             С.Ю. Клапоущак

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація