Судове рішення #1009522
Справа № 2-716/2007 p

Справа № 2-716/2007 p.  УХВАЛА

15 березня 2007 p.                                                                                      М.Запоріжжя

Жовтневий районний суд М.Запоріжжя в складі:

головуючого судді                СТРАТІЙ Є.В.

при секретарі                         МОРОЗ Н.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Запоріжжі цивільну справу за позовом ВАТ „Всеукраїнський Акціонерний Банк" до ОСОБА_1про стягнення заборгованості за Кредитним договором,

встановив:

Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгова­ності за Кредитним договором в розмірі 2847,11 гр..

В судове засідання позивач надав заяву, в якій відмовляється від позову з тих підстав, що спір вирішено в добровільному порядку, 15.03.2007 р. відповідач здійснив розрахунок в повній сумі - 3069,99 гр..

У відповідності до вимог ч.2 ст.175, ч.3 ст.206 ЦПК України позивач попередже­ний про наслідки відмови від позову, оскільки провадження у справі закривається і він не зможе повторно звернутись до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.205 ЦПК України суд ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.

Підстав для не прийняття відмови від позову судом не встановлено.

На підставі викладеного та керуючись ст.205 ч.1 п.3 ЦПК України, суд

ухвалив:

Провадження у справі за позовом ВАТ „Всеукраїнський Акціонерний Банк" до ОСОБА_1про стягнення заборгованості за Кредитним договором в зв"язку з відмовою позивача від позову закрити.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Запорізької області через суд першої інстанції шляхом подачі протягом 5 днів заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції, або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація