Справа № 2-3450/10
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
16 липня 2010 року Солом'янський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді - Калініченко О.Б.
при секретарі - Кучерявець О.В.
розглянувши у попередньому судовому засіданні в залі суду в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
В С Т А Н О В И В :
Позивачка звернулася до суду з позовом про розірвання шлюбу, мотивуючи свої вимоги тим, що спільне життя з відповідачем не склалось через різницю в поглядах на життя, сімейні цінності, шлюб, у зв’язку з цим між ними постійно виникали непорозуміння з різного приводу, свідком яких нерідко стає їх син, скандали, які привели до взаємного відчуження.
Позивачка зазначає, що з квітня 2010 року вони не підтримують шлюбних відносин, спільного господарства не ведуть, проживають окремо, подальше спільне проживання у шлюбі та його збереження стало неможливим, оскільки взаємопорозуміння та почуття любові між ними втрачено, і строк для примирення за таких обставин не вплине на збереження та покращення сімейних стосунків.
Тому вважає, що їх шлюб розпався остаточно і поновити його неможливо.
Позивачка в судове засідання не з'явилася, надавши суду письмову заяву з проханням розглянути справу без її участі. Позовні вимоги підтримала у повному обсязі і просила суд їх задовольнити.
Відповідач в судове засідання не з'явився, надавши суду письмову заяву з проханням розглянути справу без його участі, позовні вимоги визнав у повному обсязі і погодився на розірвання шлюбу з позивачкою, також вважаючи збереження шлюбу неможливим.
Суд відповідно до ст.ст.130 ч.4, 174 ч.1,2,4 ЦПК України вважає можливим ухвалити судове рішення у попередньому судовому засіданні, оскільки це не суперечить закону і не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.
Згідно ч.2 ст.112 Сімейного Кодексу України шлюб розривається, якщо судом буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, їхніх дітей, що мають істотне значення.
Сторони зареєстрували шлюб 31.03.2000 року. Від цього шлюбу мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
З квітня 2010 року сторони спільного господарства не ведуть, не підтримують шлюбних відносин, проживають окремо, подальше спільне проживання у шлюбі та його збереження стало неможливим, оскільки взаємопорозуміння та почуття любові між ними втрачено, і строк для примирення за таких обставин не вплине на збереження та покращення сімейних стосунків.
Майнового спору на даний час між сторонами немає. Син після розірвання шлюбу залишається проживати з позивачкою.
Таким чином, виходячи з вищенаведеного, суд вважає, що є законні підстави для задоволення позовних вимог, т. я. відносини, що склались між подружжям, носять стійкий характер, шлюб між сторонами розпався і його збереження неможливо. За таких обставинах збереження шлюбу суперечить інтересам сторін, шлюб носить формальний характер і підлягає розірванню.
Керуючись ст.ст.110, 112 СК, ст.ст. 10-11, 57-60, 88, 130, 174, 209, 212-215, 218 ЦПК України, суд,-
В И Р І Ш И В :
Шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрований Центральним відділом реєстрації шлюбів м. Києва з Державним Центром розвитку сім'ї 31.03.2000 року, актовий запис № 421 - розірвати.
Стягнути витрати по розірванню шлюбу в доход держави з ОСОБА_2 у розмірі 17 грн., ОСОБА_1 у від сплати звільнити.
Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду м. Києва протягом 20 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження, яка подається протягом 10 днів з дня постановлення рішення.
Суддя: