Справа № 2-388 2007 рік
РІШЕННЯ
ІМ'ЯМ УКРАЇНИ
07 березня 2007 року місто Василівка
Василівський районний суд Запорізької області
у складі: судді Мовчана О.Г.
при секретареві Зверевої Е.С.
за участю: позивача ОСОБА_1
відповідача ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Василівка справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу, суд, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач просить суд розірвати шлюб з відповідачем, що зареєстрований 18 березня 1978 року Запорізькім міським відділом реєстрації актів цивільного стану Запорізького обласного управління юстиції, про що в книзі реєстрації шлюбів зроблено відповідний актовий запис НОМЕР_1
Від сумісного браку сторони мають дітей, які на час розгляду позову є повнолітніми.
В якості обґрунтування своїх вимог, позивач посилається на неможливість підтримання подружніх стосунків, які фактично були припинені в березні 2002 року.
В судовому засіданні позивач наполягає на розірванні шлюбу, пояснивши, що з часу подачі позову не змінив своїх намірів.
Відповідачка заперечує проти задоволення позову, мотивуючи тим, що бажає зберегти родину.
Дослідивши матеріали справи, суд враховуючи час, що сплинув з дня подачі позову, вважає, позивач зважено віднісся до вчинених дій, а отже сім'я розпалася повністю, не може бути збережена оскільки непорозуміння створили умови за яких їх шлюб фактично припинився. Сторони шлюбні відносини не підтримують і відновлювати не збираються.
Враховуючи викладене, суд вважає, що сім'я сторін розпалася, примирення неможливе, а тому шлюб підлягає розірванню.
Керуючись ст.ст.109-112 Сімейного Кодексу України, ст.ст.60, 88, 208-209, 212-217, 224-226 ЦПК України, -
ВИРІШИВ:
Розірвати шлюб між ОСОБА_1та ОСОБА_2, що зареєстрований 18 березня 1978 року Запорізькім міським відділом реєстрації актів цивільного стану Запорізького обласного управління юстиції, про що в книзі реєстрації шлюбів зроблено відповідний актовий запис НОМЕР_1
Витрати по оформленню розірвання шлюбу в органах РАГСа у сумі 17 грн. покласти на ОСОБА_1, звільнивши ОСОБА_2від зазначених витрат.
Сторони та інші особи, які брали участь у справі, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їх права та обов'язки, мають право оскаржити в апеляційному порядку рішення суду першої інстанції повністю або частково.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.