справа №3-476/07
ПОСТАНОВА
18 квітня 2007 року. м. Підгайці
Суддя Підгаєцького районного суду Тернопільської області Ігнатова Г.В.
розглянувши матеріали, які надійшли від Підгаєцького РВ УМВС України в Тернопільській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, українця, громадянина України, не працюючого з освітою середньою, проживаючого АДРЕСА_1, за ч. 1 ст. 1732 Кодексу України про адміністративні правопорушення ,-
ВСТАНОВИВ:
Громадянин ОСОБА_1 7 квітня 2007 року в 23 год. 15 хв. перебуваючи в м.Підгайці вул.. М. Незалежності 9/3 в житловому будинку в стані алкогольного сп'яніння виражався нецензурними словами, а також вчинив сварку , бійку та психологічний тиск на свою дружину ОСОБА_2.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення доведена протоколом про адміністративне правопорушення серіїНОМЕР_1 від 18.04.2007 року та визнання вини самим правопорушником , та пояснення свідків ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5
За таких обставин вважаю, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення , передбаченого ст.1732 ч.1 КУпАП , тобто вчинив сварку, бійку та психологічний тиск на свою дружину , і тому слід йому притягнути до адміністративної відповідальності та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1 (одного) неоподатковуваного мінімуму доходів громадян тобто 17 грн.
На підставі наведеного, керуючись ст. 1732 ч.1 КУпАП. -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні. 1732 ч.1 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, тобто 17 грн. Постанова остаточна, оскарженню не підлягає.