Справа 3-627/07
ПОСТАНОВА
5 червня 2007 року Суддя Підгаєцького районного суду
Тернопільської області Ігнатова Г.В.
розглянувши матеріали, які надійшли від Новояворіського РВ У MB СУ про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, громадянин України, проживає АДРЕСА_1, не працює.
за ст. 123 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
ВСТАНОВИВ:
З травня 2007 року близько 9 год. 20 хв ., в м. Городок Львівської області ОСОБА_1 керував транспортним засобом при цьому об'їхав транспорті засоби перед залізодорожнім переїздом коли рух через нього був заборонений, який керував транспортним засобом марки ВАЗ 2107 номерний знак НОМЕР_1 . Таким чином ним було порушено п.20.7 Правил дорожного руху України.
У судове засідання правопорушник не з'явився хоча належним чином був повідомлений про день та час розгляду справи .
Суд, дослідивши матеріали справи, враховуючи особу правопорушника обставини, що обтяжують та пом'якшують відповідальність, вважає за доцільне, визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного проступку, і притягнути його до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 123 і за даною статтею накласти на нього штраф.
На підставі наведеного керуючись ст.ст. 123ч.2, 283,284 КУпАП. -
ПОСТАНОВИВ:
Притягнути ОСОБА_1 за ст.123 ч.2 КУпАП до адміністративної відповідальності та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу що становить 1 неоподатковуваний мінімум доходів громадян тобто ,17 грн
Постанова остаточна, оскарженню не підлягає.