Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #101084001

Справа № 588/1112/21

3/588/449/21

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


17.08.2021 року                                                                м.Тростянець

Суддя Тростянецького районного суду Сумської області Линник О.С., з участю особи, яка притягується до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 ,

розглянувши справу про адміністративне правопорушення за матеріалами, що надійшли від Управління державного агентства рибного господарства у Сумській області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с.Мащанка Тростянецького району Сумської області, громадянина України, непрацюючого, пенсіонера, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , раніше до адміністративної відповідальності не притягувався,

за ч.4 ст.85 КУпАП,


В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 08.06.2021 р. близько 19 години 30 хвилин на ставку у с.Мащанка Тростянецької ОТГ Охтирського району Сумської області, в нерестовий заборонений період ловив рибу забороненим знаряддям лову риби – сітки із сіткоснастевого матеріалу – сіткою з ліски, чим порушив п.3.15 Правил любительського та спортивного рибальства, тобто здійснив грубе порушення правил рибальства, відповідальність за яке передбачена ч.4 ст.85 КУпАП. Риби не виловив.

ОСОБА_1 у судовому засіданні свою провину визнав, просив не притягати його до адмінвідповідальності, так як риби не спіймав.

Факт вчинення правопорушення ОСОБА_1 підтверджується протоколом № 002129/410 від 08.06.2021, описом-оцінкою знарядь лову, приймальним актом №88/21 від 14.06.2021.

Відповідно до ст.22 КУпАП передбачено, що при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.

Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, який раніше не притягався до адміністративної відповідальності, ступінь його вини, майновий стан – не працює, пенсіонер, пом`якшуючі провину обставини – відсутність збитків та те, що порушення є незначним, можливо звільнити порушника від адмінвідповідальності та обмежитись усним зауваженням, відповідно до ст..22 КУпАП.

Відповідно до ст. 29 КУпАП знаряддя вчинення правопорушення підлягає конфіскації.

Так, знаряддя вчинення правопорушення, а саме сітку із сіткоснастевого матеріалу – ліски довжиною 20 м, висотою 0,7 м, ячія 50 х 50 мм - необхідно конфіскувати.

Оскільки провадження по справі підлягає закриттю, то судовий збір не стягується.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 22, 33, 40-1, 283, 284 КпАП України, -


П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.4 ст.85 КУпАП звільнити від адміністративної відповідальності в зв`язку з малозначністю скоєного правопорушення та обмежитись усним зауваженням.

Знаряддя вчинення правопорушення – ліски довжиною 20 м, висотою 0,7 м, ячія 50 х 50 мм - конфіскувати.

Провадження у справі закрити.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Сумського апеляційного суду через Тростянецький районний суд Сумської області шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.


Суддя                                                                О.С.Линник


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація