Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #101125824



ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

__________________________________________________________________

Справа № 629/4423/20 Головуючий у 1 інстанції: Попов О.Г.

Провадження № 11кп/818/2753/21 Суддя-доповідач: Савченко І.Б.

Категорія: ч.2ст.185 КК України

У Х В А Л А

про призначення апеляційного розгляду


09 серпня 2021 року м. Харків


Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Харківського апеляційного суду Савченко І.Б., розглянувши апеляційні скарги прокурора у кримінальному провадженні Петренка Ю.І., обвинуваченої ОСОБА_1 на вирок Лозівського міськрайонного суду Харківської області від 29 квітня 2021 року відносно ОСОБА_1 , обвинуваченої за ч.2 ст.185 КК України, -


В С Т А Н О В И В:

На зазначений вирок районного суду прокурор, обвинувачена подали апеляційні скарги.

В апеляційній скарзі обвинувачена ОСОБА_1 просить призначити їй захисника для участі у кримінальному провадженні

Враховуючи вимоги ст.49 КПК України суд зобов`язаний забезпечити участь захисника у кримінальному провадженні, на підставі наведеного необхідно доручити керівнику Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях призначити обвинуваченій ОСОБА_1 , адвоката для здійснення захисту за призначенням та забезпечити його прибуття у зазначені в ухвалі час і місце для участі в кримінальному провадженні.

Відповідно до п. 4 ч. 1 та ч. 3 ст. 401 КПК України, суддя-доповідач протягом десяти днів після відкриття апеляційного провадження за скаргою на вирок або ухвалу суду першої інстанції вирішує інші питання, необхідні для апеляційного розгляду, а також після закінчення підготовки до апеляційного розгляду постановляє ухвалу про закінчення підготовки та призначення апеляційного розгляду.


Керуючись ст.ст.49,53,401 КПК України,-


У Х В А Л И В:


Закінчити підготовку до апеляційного розгляду та призначити апеляційний розгляд за апеляційними скаргами прокурора у кримінальному провадженні Петренка Ю.І., обвинуваченої ОСОБА_1 на вирок Лозівського міськрайонного суду Харківської області від 29 квітня 2021 року відносно ОСОБА_1 , обвинуваченої за ч.2 ст.185 КК України на 14-00 годину 14 квітня 2022 року в приміщенні Харківського апеляційного суду (м. Харків, м-н Героїв Небесної Сотні, 36, 2-й поверх, зала № 16).


Доручити керівнику Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях призначити обвинуваченій ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , адвоката для здійснення захисту за призначенням, а саме для участі в судовому засіданні з розгляду апеляційних скарг прокурора у кримінальному провадженні Петренка Ю.І., обвинуваченої ОСОБА_1 на вирок Лозівського міськрайонного суду Харківської області від 29 квітня 2021 року відносно ОСОБА_1 , обвинуваченої за ч.2 ст.185 КК України, та забезпечити прибуття захисника о 14-00 годині 14 квітня 2022 року в приміщенні Харківського апеляційного суду (м. Харків, м-н Героїв Небесної Сотні, 36, 2-й поверх, зала № 16).


Повідомити сторони судового провадження про час та місце апеляційного розгляду.

Ухвала оскарженню не підлягає.






Суддя

Харківського апеляційного суду І.Б. Савченко






  • Номер: 11-кп/818/2753/21
  • Опис:
  • Тип справи: на кримінальне провадження з перегляду судових рішень апеляційною інстанцією
  • Номер справи: 629/4423/20
  • Суд: Харківський апеляційний суд
  • Суддя: Савченко І. Б.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 28.07.2021
  • Дата етапу: 28.07.2021
  • Номер: 11-кп/818/41/23
  • Опис:
  • Тип справи: на кримінальне провадження з перегляду судових рішень апеляційною інстанцією
  • Номер справи: 629/4423/20
  • Суд: Харківський апеляційний суд
  • Суддя: Савченко І. Б.
  • Результати справи: Винесено ухвалу про залишення вироку суду першої інстанції без змін
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 28.07.2021
  • Дата етапу: 16.02.2023
  • Номер: 11-кп/818/41/23
  • Опис:
  • Тип справи: на кримінальне провадження з перегляду судових рішень апеляційною інстанцією
  • Номер справи: 629/4423/20
  • Суд: Харківський апеляційний суд
  • Суддя: Савченко І. Б.
  • Результати справи: Винесено ухвалу про залишення вироку суду першої інстанції без змін
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 28.07.2021
  • Дата етапу: 16.02.2023
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація