Судове рішення #1012934
Копія: Справа № 2"о"-48-07

Копія: Справа 2"о"-48-07

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

21 березня 2007 року Уманський міськрайонний суд Черкаської області

в складі: головуючого-судді Михайленко В.Г. при секретарі     Щербакової Л.А.

розглянувши на попередньому судовому засіданні в місті Умані справу за заявою ОСОБА_1, третя особа Уманська об'єднана державна податкова інспекція про встановлення факту родинних відносин,

ВСТАНОВИВ :

ОСОБА_1 звернувся в суд з заявою посилаючись на те, що ІНФОРМАЦІЯ_1 померла його тітка ОСОБА_2, яка була рідною сестрою його батька ОСОБА_3, який помер у 1974 році. Після її смерті відкрилась спадщина, яка складається з грошового вкладу в ощадному банку №225/063 м.Умань. Отримати свідоцтво про право на спадщину в нотаріальній конторі він не має можливості в зв"язку з відсутністю у нього свідоцтва про народження, з якого було б видно, що його батьком був ОСОБА_3, брат покійної ОСОБА_2. З метою поновлення актового запису про народження заявник звертався в органи РАГСу, але йому було відмовлено у задоволенні прохання з тих підстав, що записи знищені під час війни і не збереглись.

В судовому засіданні ОСОБА_1 заяву підтримав.

Уманська ОДПІ, як третя особа не заперечувала проти задоволення заяви.

Суд вважає, що заява підлягає до задоволення, так як вона підтверджена кроми показів заявника копією свідоцтва про смерть ОСОБА_2., архівною довідкою про народження ОСОБА_2. від 12.02.07р. В-3/05-08, архівною довідкою про народження ОСОБА_3 від 12.02.07р. WB-4/05-08.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 256-259 ЦПК України, суд

ВИРІШИВ:

Заяву задоволити.

Встановити факт, що ОСОБА_2, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 була рідною сестрою ОСОБА_3, який помер у 1974 році і була рідною тіткою ОСОБА_2.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Черкаської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-ти денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги або в порядку м.4 ст.295 ЦПК України.

Головуючий /підпис/                                                                                            

Копія вірна: суддя                                                                         секретар

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація