Судове рішення #10140153

Справа № 2-О-191

2010 рік

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

5 липня 2010 року

Київський районний суд м. Одеси в складі:

головуючого – судді         Салтан Л.В.

при секретарі                 Небесній О.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Одесі цивільну справу за заявою

ОСОБА_1

про встановлення факту родинних відносин,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою про встановлення факту родинних відносин, а саме встановлення того, що вона є дружиною ОСОБА_2, померлого ІНФОРМАЦІЯ_4.

Заявниця посилається на те, що вона є дружиною ОСОБА_2, який помер ІНФОРМАЦІЯ_4. Вона звернулася до Третьої одеської державної нотаріальної контори з заявою про відмову від спадщини після смерті чоловіка, однак їй було повідомлено в тому, що в зв’язку з тим, що в написанні її прізвища та прізвища її чоловіка є розбіжності, а саме в свідоцтві про смерть прізвище померлого записано – «ОСОБА_2», а в її паспорті «ОСОБА_2».

Заявниця у судовому засіданні вимоги своєї заяви підтримала.

Представник заінтересованої особи в судове засідання не з’явився, від завідуючої Третьої одеської державної нотаріальної контори надійшов лист, згідно з яким вона просила справу розглянути у відсутність представника заінтересованої особи, залишаючи розгляд справи на розсуд суду.

Вислухавши пояснення заявниці, допитавши свідка ОСОБА_3 та дослідивши матеріали справи суд вважає, що заява підлягає задоволенню.

У судовому засіданні встановлено, що заявниця, відповідно до паспорту громадянина України серії НОМЕР_1, виданого Київським РВ УМВС України в Одеській області, 8 грудня 1995 року є ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Відповідно до свідоцтва про укладення шлюбу серії НОМЕР_2 від 23 серпня 1983 року, виданого міським Малиновським райвідділом ЗАГСу м. Одеси ОСОБА_1 уклала шлюб з ОСОБА_5, після укладення шлюбу вона взяла прізвище чоловіка.

Згідно зі свідоцтвом про народження серії НОМЕР_3 від 10 жовтня 1984 року, виданого Київським відділом ЗАГСу м. Одеси батьками «ОСОБА_6», ІНФОРМАЦІЯ_2 є «ОСОБА_2» та «ОСОБА_1». Відповідно до відмітки наявної у вказаному свідоцтві 30 листопада 2000 року видано паспорт серії НОМЕР_4.

Паспорт громадянина України серії НОМЕР_4, виданий Київським РВ ОМУ УМВС України в Одеській області 30 листопада 2000 року на ім’я ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_2.

Відповідно до розпорядження органу приватизації та свідоцтва про право власності на житло № 4-565 від 18 березня 1993 року, виданого Управлінням житлово-комунального господарства виконкому Одеської міської ради народних депутатів квартиру АДРЕСА_1 передано у приватну спільну сумісну власність ОСОБА_2, ОСОБА_1, ОСОБА_7 та ОСОБА_6.

ІНФОРМАЦІЯ_4 ОСОБА_2 помер, про що Київським відділом реєстрації актів цивільного стану Одеського міського управління юстиції 20 березня 2010 року зроблено відповідний актовий запис № 388.

Згідно з довідкою № 717 КП «ЖКС Чорноморський» від 12 квітня 2010 року – ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3 був зареєстрований у квартирі     АДРЕСА_1 та проживав за зазначеною адресою з 3 жовтня 1984 року до дня смерті.

Факт того, що ОСОБА_1 є дружиною ОСОБА_2 також підтверджується письмовими поясненнями ОСОБА_6, ОСОБА_3 та ОСОБА_9.

При викладених обставинах суд вважає встановленим той факт, що заявниця є дружиною ОСОБА_2, померлого ІНФОРМАЦІЯ_4.

Керуючись ст.ст. 213, 215, 256 – 259 ЦПК України, суд –

ВИРІШИВ:

Заяву ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин – задовольнити.

Встановити, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 є дружиною ОСОБА_2, померлого ІНФОРМАЦІЯ_4.

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Одеської області шляхом подання до Київського районного суду м. Одеси заяви про апеляційне оскарження рішення суду протягом десяти днів з дня проголошення рішення, а також подання апеляційної скарги до Київського районного суду м. Одеси протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Головуючий

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація