Судове рішення #1014529
Справа № 2 - 254 / 2007 рік

Справа № 2 - 254 / 2007 рік

РІШЕННЯ

 ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

 

30 березня 2007 року                                  Немирівський районний суд

Вінницької    області в складі:

головуючого                                              судді Рибчинського В.П.

при секретарі                                             Горбенко Л.П.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Немирові

цивільну  справу  за  позовом   ОСОБА_1  до   ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дітей ,-

 

ВСТАНОВИВ:

 

05.03.2007 року ОСОБА_1 з цією позовною заявою звернулася до суду. В судовому засіданні попросила суд винести рішення, яким стягнути з відповідача на її користь на утримання дітей ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 аліменти в розмірі 600 грн. щомісячно (200 грн. на кожну дитину), починаючи з дня подання заяви до суду до досягнення дітьми повноліття, посилаючись на те, що у них з відповідачем є спільні діти ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, в свідоцтві про народження, яких відповідач записаний батьком. Відповідач ухиляється від утримання дітей, добровільно матеріальної допомоги не надає, хоча має можливість надавати таку допомогу.

Відповідач в судовому засіданні заявлений позов визнав, пояснив, що згоден сплачувати на утримання дітей, але платити аліменти в розмірі 600 грн. щомісячно він невзмозі, оскільки його середньомісячний заробіток становить близько 400 грн. Тому просить стягувати з нього аліменти в розмірі 1/2 частини заробітку.

Суд заслухавши пояснення сторін вважає позовні вимоги обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню зі слідуючих підстав.

Зазначені правовідносини регулюються ст. 182 ч. 2 СК України відповідно до, якої мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, за винятком випадків, передбачених ст. 184 цього Кодексу.

Приймаючи до уваги, що в судовому засіданні встановлено, що відповідач має постійне місце роботи, його дохід має регулярний характер, він має змогу надавати допомогу на утримання дітей, тому з урахуванням думки сторін, суд приходить до висновку, що з відповідача необхідно стягнути на користь позивачки на утримання дітей ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 аліменти в розмірі 1/2 частини всіх видів заробітку, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно, до повноліття дітей.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 180, 182 ч.2 СК України та ст.ст. 10, 60, 212 - 215 ЦПК України, суд,-

 

2

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2 1977 року народження, уродженця м. Вінниця, жителя с. Шолудьки, Немирівського району, Вінницької області на користь ОСОБА_1, яка проживає в с Шолудьки , Немирівського району, Вінницької області, аліменти на утримання дітей ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3 в розмірі 1/2 частини всіх видів заробітку, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно, до повноліття дітей, починаючи з 05.03.2007 року.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1   50 грн. витрат за надання її правової допомоги.

Стягнути з ОСОБА_2 51 грн. державного мита на користь держави.

Рішення в частині стягнення аліментів допустити до негайного виконання.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення, а апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після заяви про апеляційне оскарження.

  • Номер: 22-ц/781/349/18
  • Опис: скарга на рішення старшого державного вмиконавця Знам"янського МВ ДВС головного територіального управління юстиції в Кіровоградській області Костіної Н.Ю.
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-254/2007
  • Суд: Апеляційний суд Кіровоградської області
  • Суддя: Рибчинський В.П.
  • Результати справи: Постановлено ухвалу про відхилення апеляційної скарги і залишення ухвали без змін
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 02.01.2018
  • Дата етапу: 02.03.2018
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація