Справа № 2-н-770/10
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про скасування судового наказу
12 липня 2010 року суддя Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області Васильцов О.В., розглянувши заяву закритого акціонерного товариства комерційний банк „ПриватБанк” до ОСОБА_1 про видачу судового наказу, -
ВСТАНОВИВ:
10 вересня 2010 року Мелітопольським міськрайонним судом, за заявою закритого акціонерного товариства комерційний банк „ПриватБанк” був виданий судовий наказ про стягнення з ОСОБА_1 на їх користь суму заборгованості кредитним договором б/н від 22.09.2006 року у розмірі 3318 (три тисячі триста вісімнадцять) гривень 41 копійка та судових витрат.
Копія судового наказу, відповідно до ч.1 ст.104 ЦПК України, була надіслана боржнику ОСОБА_1.
До теперішнього часу повідомлення про те, що ОСОБА_1 отримав судовий наказ у суду відсутнє.
У зв’язку з неможливістю здійснення стягнення, суд вважає за необхідне скасувати судовий наказ виданий за заявою акціонерного товариства комерційний банк „ПриватБанк” про стягнення з ОСОБА_1 суми заборгованості кредитним договором б/н від 22.09.2006 року у розмірі 3318 (три тисячі триста вісімнадцять) гривень 41 копійка та судових витрат.
Керуючись ст. 106 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Судовий наказ, виданий 10 вересня 2009 року Мелітопольським міськрайонним судом Запорізької області за з аявою акціонерного товариства комерційний банк „ПриватБанк” про стягнення з ОСОБА_1 суми заборгованості кредитним договором б/н від 22.09.2006 року у розмірі 3318 (три тисячі триста вісімнадцять) гривень 41 копійка та судових витрат – скасувати.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Мелітопольського
міськрайонного суду: Васильцов О.В.