Судове рішення #10181770

                                                                                                                                                                                                     

Справа № 3-660/10

П О С Т А Н О В А

Іменем України

14.06.2010 року

Суддя Малинського районного суду Житомирської області Ярмоленко В.Г.,

розглянувши матеріали, які надішли від Малинського МВ УМВС України в Житомирській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця с. Липляни, Малинського району Житомирської області, непрацюючого, -

        за ст.173-2 ч. 1  Кодексу України про адміністративні правопорушення,

 встановив:

      06.06.2010 року близько 23 год. 00 хв. гр. ОСОБА_1, за місцем свого проживання в с. Липляни, Малинського району, висловлювався нецензурною лайкою в адресу своєї дочки ОСОБА_1, чим вчинив насильство в сім’ї: дії психологічного характеру, які могли завдати шкоди психічному здоров’ю потерпілої.

        Даний факт правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 07.06.2010 р., письмовим поясненням ОСОБА_2 та ОСОБА_3, ОСОБА_4.

ОСОБА_1 до суду з»явився, факт вчиненого ним правопорушення підтвердив.

Керуючись ст.173-2 ч. 1 КУпАП ,

постановив :

           накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 51 (п»ятдесят одна) гривня.

Постанова про адміністративне правопорушення може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду протягом десяти днів з дня її винесення.

 Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація