Судове рішення #10182192

                                                                                                         Справа № 3-1551 за 2010 рік.

                                                                               

ПОСТАНОВА

                                                           ІМЕНЕМ УКРАЇНИ       копія

14 липня 2010 року суддя Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області Потоцький В.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у місті Києві та Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1. ІНФОРМАЦІЯ_1, безробітнього, мешканця АДРЕСА_1,

за ст.85 ч.4 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 03 липня 2010 року близько 11 год. 30 хв. на Канівському водосховищі в районі с.Дівички Переяслав-Хмельницького району Київської області проводив незаконний вилов риби разом з ОСОБА_3 забороненими знаряддями лову, заподіявши рибному господарству України збитки в сумі 30 гривень 60 копійок.

На виклик суду ОСОБА_1 не з`явився, пояснень суду не надав. Дослідивши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що дії ОСОБА_1 правильно кваліфіковані по ст.85 ч.4  КУпАП, як грубе порушення правил рибальства.

    Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, керуючись ст.ст.33; 40; 252; 283  Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

П О С Т А Н О В И В:

            ОСОБА_1 піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в сумі 340 (триста сорок) гривень з конфіскацією знарядь лову – сітки жилкової.

    Стягнути з ОСОБА_1 збитки в сумі 15 гривень 30 копійок (30,60:2) на користь держави.

            Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Київської області через Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд.

Суддя (підпис)

З оригіналом згідно.

СУДДЯ:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація