Справа № _2-0-72/2010 р
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 травня 2010 року Немирівський районний суд
Вінницької області
в складі : головуючого судді Царапори О.П.
при секретарі Максименко В.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Немирові цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючих документів,
В С Т А Н О В И В :
Після смерті ОСОБА_2, яка постійно проживала в м. Немирові Вінницької області залишилася спадщина.
Спадкоємцем за законом на спадкове майно є заявник ОСОБА_1 як чоловік померлої.
Заявник фактично прийняв спадщину та вступив в оперативне управління спадковим майном, однак звернувшись до нотаріальної контори з метою оформлення майна нотаріально отримав відмову. Причиною відмови в оформленні спадщини є розбіжність в написанні у правовстановлюючих документах, ім’я по батькові його дружини у Державному акті на право приватної власності на землю та у свідоцтві про смерть. Прізвище та ім’я спадкодавиці вказані вірно.
За цих обставин ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом.
В судовому засіданні заявник ОСОБА_1 свої вимоги підтвердив, просить їх задовільнити.
Свідки ОСОБА_3, ОСОБА_4 в судовому засіданні підтвердили, що проживали по сусідству з ОСОБА_2, знали її добре як ОСОБА_2 і вона доводиться заявнику дружиною.
Суд, заслухавши пояснення заявниці, свідків, дослідивши докази, приходить до висновку про задоволення позовних вимог як доведених.
Так з свідоцтва про смерть видно що ІНФОРМАЦІЯ_1 року померла ОСОБА_2 / а.с. 5/.
Імя по - батькові спадкодавці у свідоцтві про одруження записано «ОСОБА_2» /а.с.8/, а у державному акті на право приватної власності на землю «ОСОБА_5» /а.с.7/, прізвище та ім’я співпадають. А тому є підстави встановити факт належності цих правовстановлюючих документів спадкодавиці ОСОБА_2, що вже померла.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 208, 209, 213-218, 221-223, 256-259, 294 ЦПК України, суд
В И Р І Ш И В :
Заявлені вимоги ОСОБА_1 задовільнити.
Встановити факт належності правовстановлюючого документа Державного акта на право приватної власності на землю, Серія НОМЕР_1 виписаного на прізвище ОСОБА_5 від 23.12.2006 року - ОСОБА_2, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 року.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом 10-и днів з дня його проголошення, апеляційну скаргу протягом 20-и днів після подання заяви про апеляційне оскарження рішення суду.
Суддя: ( Підпис )
Копія вірна.
Рішення набрало законної сили 31.05.2010 року.
Суддя:
- Номер:
- Опис:
- Тип справи: на цивільну справу (окреме провадження)
- Номер справи: 2-о-72/2010
- Суд: Золочівський районний суд Львівської області
- Суддя: Царапора Олександр Петрович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 30.09.2015
- Дата етапу: 30.09.2015
- Номер: 2-о-72/2010
- Опис: про визнання факту належності житлового будинку
- Тип справи: на цивільну справу (окреме провадження)
- Номер справи: 2-о-72/2010
- Суд: Ружинський районний суд Житомирської області
- Суддя: Царапора Олександр Петрович
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 12.08.2010
- Дата етапу: 14.09.2010
- Номер: 2-о-72/2010
- Опис: про встановлення опіки
- Тип справи: на цивільну справу (окреме провадження)
- Номер справи: 2-о-72/2010
- Суд: Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
- Суддя: Царапора Олександр Петрович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.02.2010
- Дата етапу: 16.02.2010