Судове рішення #1020561
Справа №3-1130 2007 року

Справа №3-1130 2007 року

 ПОСТАНОВА

14 березня 2007 року       Суддя Канівського міськрайонного суду Черкаської області

Хорошун О.В.

розглянувши матеріали, які надійшли від Канівського МРВ УМВС України в Черкаській області

про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, проживаючого в с. Кононча Канівського району ,Черкаської області, працюючого приватним підприємцем,

за ч.4 ст.121 Кодексу України про адміністративні правопорушення

ВСТАНОВИВ :

ОСОБА_1 05.03.2007 p., керуючи транспортним засобом - ЗИЛ-131, транзитний номерний знак НОМЕР_1, який своєчасно не зареєстрував в ДАІ в установлений термін, чим порушив п.2.9 Правил дорожнього руху та скоїв адміністративне правопорушення передбачене ч.4 ст.121 КпАП України.

ОСОБА_1 в судовому засіданні свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.4 ст.121 КУпАП, визнав повністю, зміст ст.63 Конституції України та ст.268 КУпАП правопорушнику роз'яснено.

Керуючись ст.ст.279, 283,284, ч.4 ст.121 КпАП України, суддя

ПОСТАНОВИВ :

Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.4 ст. 121 КпАП України.

Піддати ОСОБА_1 адміністративному стягненню у вигляді штрафу в сумі 34 ( тридцять чотири) грн.

Постанова оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація