Судове рішення #1020951
№3-12440\2007р

№3-12440\2007р.

ПОСТАНОВА

30 березня 2007 року суддя Оболонського районного суду м. Києва Мамонтова І.Ю., розглянувши адміністративні матеріали, які надійшли про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Києва, не працює, який проживає АДРЕСА_1,

за ст. 124, Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИВ:

01.03.2007 року о 18-15 годині ОСОБА_1, керуючи автомобілем „Деу" д.н.з. НОМЕР_1 на вул. Полярній в м.Києві не перевірив і не забезпечив технічної справності транспортного засобу, в результаті чого трапилось відкриття капоту, що призвело до пошкодження автомобіля. Своїми діями ОСОБА_1 порушив п.2.3 Правил Дорожнього Руху.

В суд для дачі пояснень ОСОБА_1 не з'явився, про день та час розгляду адміністративного матеріалу повідомлявся належним чином.

Вина ОСОБА_1 в скоєному підтверджується зібраними по справі доказами, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення, протоколом огляду місця ДТП, поясненнями.

Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, обставини, що пом'якшують та обтяжують відповідальність, майновий стан правопорушника, керуючись ст.ст.33, 34, 35, 124 КпАП України, -

ПОСТАНОВИВ:

Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст. 124 КпАП України, піддав адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 34 (тридцять чотири) гривні.

Постанова оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація