Справа № 2-2488
2010 року
У Х В А Л А
26 липня 2010 року м. Кам’янець-Подільський
Кам’янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області в складі : головуючого судді Лисюка І.В. при секретарі Сопрун С.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Житлово-експлуатаційного об»єднання товариства співвласників житла багатоквартирних будинків до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості , -
ВСТАНОВИВ:
Житлово-експлуатаційне об»єднання товариства співвласників житла багатоквартирних будинків звернулося з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості , посилаючись на те, що відповідач тривалий час не оплачує послуги за обслуговування житла , внаслідок чого у нього утворилася заборгованість в сумі 1196 грн. 28 коп.
До початку судового засідання представник позивача ЖЕО ТСЖББ Серафімович В.Б. подав заяву про залишення позову без розгляду.
Відповідно до вимог п.5 ч. 1 ст. 207 Цивільного Процесуального кодексу України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
Керуючись п.5 ч. 1 ст.207 Цивільного Процесуального кодексу України,-
УХВАЛИВ:
Позовну заяву Житлово-експлуатаційного об»єднання товариства співвласників житла багатоквартирних будинків до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості – залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Хмельницької області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5- денний термін з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції.
СУДДЯ