Судове рішення #10283167

У Х В А Л А

про скасування судового наказу

                                                                                        8-25\10

 01 липня    2010 року                                 м. Харків

  Суддя Московського районного суду м. Харкова  Марченко О.М.,

  розглянувши заяву представника відповідача ОСОБА_1, який діє в інтересах відповідача ОСОБА_2   про скасування судового наказу,

В С Т А Н О В И В:

11 серпня  2008 року  за заявою ЗАТ КБ « ПриватБанк»  видано судовий наказ про стягнення заборгованості у розмірі - 11707 гривень 57 копійки за кредитним договором № HAGARX 12690099 від 29. 09.2006 р., та витрат по сплаті судового збору в сумі  58 грн. 54 коп. та витрат з інформаційно - технічного забезпечення судового розгляду в сумі – 15 гривень  з  ОСОБА_2.

Представник боржника  за довіреністю ОСОБА_1  у поданій заяві просить скасувати виданий судовий наказ, посилаючись на безпідставність стягувачем вимог.

Відповідно до ст.106 ЦПК України у разі подання заяви про скасування судового наказу суд постановляє ухвалу про його скасування.

Керуючись ст.106 ЦПК України,

У Х В А Л И В:

Судовий наказ від 11 серпня  2008 року, виданий Московським районним судом м. Харкова за заявою ЗАТ КБ « ПриватБанк»  про стягнення заборгованості у розмірі – 11707 гривень 57 копійки за кредитним договором HAGARX 12690099 від 29. 09.2006 р.  про надання кредиту, та витрат по сплаті судового збору в сумі  58 грн. 54 коп. та витрат з інформаційно - технічного забезпечення судового розгляду в сумі – 15 гривень з ОСОБА_2  - скасувати.

Роз’яснити ЗАТ КБ « ПриватБанк»  про право на звернення з тією самою вимогою до суду у позовному порядку.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Московського районного

       суду  м. Харкова                                                              О.М. Марченко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація