№3-2038/10
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 липня 2010 року cуддя Залізничного районного суду м. Сімферополя Автономної Республіки Крим Уржумова Н.В., розглянувши адміністративний матеріал, що поступив із Залізничного РВ СМУ ГУ МВС України в Криму про притягання до адміністративної відповідальності
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м. Петровськ-Забайкальський, Читинської області, громадянки України, яка зареєстрована та проживає за адресою: АДРЕСА_1, не працюючої
за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 160 ч. 1 КУпАП, -
в с т а н о в и в:
21 липня 2010 року біля 14 год. 30 хвилин на пл.. Московській біля підземного переходу, громадянка ОСОБА_2 здійснювала торгівлю фруктами, а саме абрикосами 5 кг за ціною 7 грн. за 1 кг., персиками 3 кг за ціною 7 грн. за 1 кг, картоплею 3 кг за ціною 2 грн. за 1 кг в невстановленому місці без документів на дозвіл. Товар на загальну суму 62 грн., чим вчинила правопорушення, передбачене частиною 1 статті 160 КУпАП.
До суду ОСОБА_2 не з’явилася, однак з матеріалу про адміністративне правопорушення, вбачається, що про час та місце розгляду у суді матеріалу про притягнення її до адміністративної відповідальності правопорушниця належним чином повідомлена (а.с. 1).
З урахуванням положень статті 268 КУпАП, вважаю за можливе провести розгляд справи у відсутність правопорушниці.
Вина ОСОБА_2 у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується даними адміністративного матеріалу, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення серія КР № 116627 від 21 липня 2010 року, протоколом огляду від 21.07.2010 року, рапортом від 22.07.2010 року, поясненнями свідка ОСОБА_3, особистими поясненнями правопорушника у суді.
З урахуванням аналізу всіх зібраних по справі доказів в їх сукупності, приходжу до висновку про наявність у діях ОСОБА_2 складу адміністративного правопорушення за частиною 1 статті 160 КУпАП, якою передбачена адміністративна відповідальність за торгівлю в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та в інших невстановлених місцях.
При визначенні ОСОБА_2 виду та розміру адміністративного стягнення, у відповідності з вимогами частини 3 статті 33 КупАП, враховую характер вчиненого нею уперше правопорушення, ступень вини та оцінивши усі зібрані докази по справі у їх сукупності, вважаю за необхідне піддати її адміністративному стягненню у вигляді штрафу у дохід держави у розмірі 51 гривня без конфіскації предметів торгівлі.
Призначене стягнення буде достатнім для її виправлення та зможе запобігти вчиненню ОСОБА_2 аналогічних правопорушень.
На підставі частини 1 статті 160 КУпАП, керуючись статтями 29, 283 - 284, 294 КУпАП, суддя,-
п о с т а н о в и в:
Визнати ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженку м. Петровськ-Забайкальський, Читинської області винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 160 КУпАП та піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу у дохід держави у розмірі 51 (п’ятдесят одна) гривня 00 копійок без конфіскації предметів торгівлі.
Вилучені у ОСОБА_2 предмети : абрикоси 5 кг за ціною 7 грн. за 1 кг; персики 3 кг за ціною 7 грн. за 1 кг; картопля 3 кг за ціною 2 грн. за 1 кг, та настільні торгівельні терези, які за квитанцію №00031 знаходяться у камері схову речових доказів Залізничного РВ СМУ ГУ МВС України в АР Крим (м. Сімферополь, вул. Павленка, 1а) повернути ОСОБА_2 – за належністю.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення може бути оскаржена в апеляційному порядку особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора на постанову судді у справах про адміністративне правопорушення подаються до Апеляційного суду АРК через Залізничний районний суд
м. Сімферополя АРК.
Суддя