Справа № 2-2285/1-10
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
14 червня 2010 року Дніпровський районний суд м. Києва в складі:
головуючої – судді Астахової О.О.
при секретарі: Пашиніні Є.О.
розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
в с т а н о в и в :
Позивач звернулася до суду і просить розірвати шлюб із відповідачем, посилаючись на те, що сімейні відносини з відповідачем не склалися, вони не підтримують сімейних стосунків та не ведуть спільне господарство.
В попередньому судовому засіданні позивач позов підтримала.
Відповідач - позов визнав.
Оскільки сторони не заперечували проти ухвалення у попередньому судовому засіданні судового рішення, суд вважає за можливе, відповідно до ч.4 ст. 130 ЦПК України, з метою забезпечення розгляду справи у строки передбачені ст. 157 ЦПК України ухвалити рішення.
Суд, заслухавши позивача, відповідача, вивчивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню з таких підстав.
Судом встановлено, що сторони зареєстрували шлюб у Відділі реєстрації актів громадянського стану Харківського районного управління юстиції у м. Києві, про що в книзі реєстрації актів про одруження 14 листопада 2001 року зроблено запис за № 592 та видане свідоцтво про одруження НОМЕР_1 від 14 листопада 2001 року. Від шлюбу мають спільного сина – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Між сторонами не склалися нормальні сімейні відносини з різних причин, а тому вони сімейних стосунків не підтримують, спільного господарства не ведуть, питання проживання та утримання спільної дитини між ними вирішено мирним шляхом. Позивач і відповідач впевнені, що сімя їх розпалася і її збереження та примирення неможливе.
За таких обставин суд вважає, що збереження сімї сторін є неможливим, а тому шлюб їх підлягає розірванню з покладенням витрат по розірванню шлюбу в органах РАГСу на відповідача.
Керуючись ст.ст. 10, 30, 60, 88, 130, 174, 212-215, 294 ЦПК України, ст.ст. 110, 112 Сімейного Кодексу України,
в и р і ш и в :
Шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 зареєстрований у Відділі реєстрації актів громадянського стану Харківського районного управління юстиції у м. Києві, про що в книзі реєстрації актів про одруження 14 листопада 2001 року зроблено запис за № 592 – розірвати.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 17,00 (сімнадцять) грн. держмита в дохід держави.
Рішення суду може бути оскаржено до Апеляційного суду м. Києва через Дніпровський районний суд м. Києва шляхом подання заяви про апеляційне оскарження рішення суду та апеляційної скарги. Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви на апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в строк встановлений статтею 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги, рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя О.О. Астахова