Судове рішення #10316745

  ПОСТАНОВА                   Справа №3-4879/2010 р.

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

 

    30.07.2010 року, суддя Суворовського районного суду м. Одеси  Позняк В.С., розглянувши матеріали про адміністративне правопорушення, які поступили з відділу Державтоінспекції ГУМВС України в Одеській області, у відношенні  

 ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, уродженця м. Одеси, не працюючого ПП, проживаючий в АДРЕСА_1,  

про притягнення до адміністративної відповідальності по ст. 124  КпАП України,

ВСТАНОВИВ:

    Згідно адміністративного протоколу Серії ВН1 № 027462 від 27.06.2010 року, ОСОБА_1, керуючи автомобілем Тойота, державний номер НОМЕР_1, 27.06.10р.,о 15-40 годині, на вул. Ж. Кюрі в м. Одесі, не вибрав безпечну швидкість руху та не дотримався безпечної дистанції, не передбачив дорожню обставину внаслідок чого допустив зіткнення з автомобілем ВАЗ 21093, державний номер НОМЕР_2 під керуванням водія ОСОБА_2, який здійснював поворот праворуч на автостоянку "Східна-2", після зіткнення автомобілі відкинуло в сторону де скоїли наїзд на перешкоду (металеві загородження) та шлагбаум автозупинки "Східна-2", чим порушив вимоги п. п. 12.1 ПДР.

 В наслідок ДТП, транспортні засоби отримали механічні пошкодження.  

ОСОБА_1, в судовому засіданні вину свою визнав повністю.  

    Винність ОСОБА_1, підтверджується матеріалами даної адміністративної справи:

-   -     протоколом про адміністративне правопорушення від 27.06.2010р.

-   -     поясненнями;

-   -     Схемою ДТП;

    Таким чином, з матеріалів адміністративної справи об'єктивно витікає, що водій автомобіля Тойота, державний номер НОМЕР_1, порушив п.п.12.1  ПДР,  а саме на вул. Ж. Кюрі в м. Одесі, не вибрав безпечну швидкість руху та не дотримався безпечної дистанції, не передбачив дорожню обставину внаслідок чого допустив зіткнення з автомобілем ВАЗ 21093, державний номер НОМЕР_2 під керуванням водія ОСОБА_2, який здійснював поворот праворуч на автостоянку "Східна-2", після зіткнення автомобілі відкинуло в сторону де скоїли наїзд на перешкоду (металеві загородження) та шлагбаум автозупинки "Східна-2".

    Вивчивши матеріали справи, вважаю, що вина ОСОБА_1, в здійсненні правопорушення, передбаченого ст. 124 КоАП України, доведена і підтверджується матеріалами справи.  

        На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 276,280,, 283 і  124 КоАП України, суд, -

 П О С ТА Н О В И В:

       ОСОБА_1, 1983 року народження, визнати винним в здійсненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КоАП України, і  піддати його адміністративному стягненню у вигляді штрафу в дохід держави у розмірі - 340 гривен.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Одеської області через Суворовський районний суд м. Одеси шляхом внесення апеляційної скарги або протеста прокурора на протязі десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя:  /підпис/

Вірно

Суддя:                                 В.С. Позняк

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація