Справа №2о- 177/07
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про задоволення заяви у зв'язку з її визнанням
у попередньому судовому засіданні
21 березня 2007 року Нижньогірський районний суд АР Крим в складі:
головуючої судді Кустової І.В
при секретарі Коваленко Т.І.
розглянувши в попередньому відкритому судовому засіданні в смт. Нижньогірський справу за заявою ОСОБА_1, зацікавлена особа Управління Пенсійного Фонду України у Нижньогірському
районі АР Крим, про встановлення юридичного факту.
встановив:
Заявник просить встановити факт приналежності трудової книжки, у якої допущено помилку при написанні по-батькові, мотивуючи тим, що він згідно паспорта не має по-батькові, але у трудовій книжці по-батькові вписане, тому він може здати документи на оформління пенсії . Свої вимоги він підтверджує тим, що усі другі данні про нього у паспорті, свідоцтві про народження, трудовій книжці збігаються. Трудову книжку чому видано у інший республіці - Узбекістані, тому виправи помилку іншим шляхом, крім судового він не може.
У судовому засіданні заявник свої вимоги підтримав, просить задовольнити заяву, пояснює, що ніколи не звертав увагу на те, як написано його по-батькові. При видачи трудової книжки його данні були записано з його слів, без перевірки документів, що привело до помилки.
Представник зацікавленої організації Нижньогірського управління Пенсійного фонду Украиіни проти задоволення заяви не заперечує, оскільки в справі є необхідні докази.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення по справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.
Вислухавши заявника, представника зацікавленої організації, дослідивши матеріали справи, суд знаходить заяву обгрунтованою і підлягаючою задоволенню на підставі ст. 256 ЦПК України.
Згідно п. 6 ст. 256 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім'я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з ім'ям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті.
Судом встановлено, що відповідно до паспорта ІНФОРМАЦІЯ_1 виданного ІНФОРМАЦІЯ_2 , заявником є ОСОБА_1, нарождения ІНФОРМАЦІЯ_3, але трудова книжка від ІНФОРМАЦІЯ_4, заповнена на ім'я ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3 народження.
Свідоцтвом про народження ІНФОРМАЦІЯ_5 підтверджується, що батьком заявника ОСОБА_1 є ОСОБА_2.
При таких обставинах факти, про який просить заявник, підлягають встановленню. Дані факти є юридичними, оскільки породжують правові наслідки - оформлення пенсії. Іншого шляху, окрім судового, для вирішення цього питання у заявниці немає.
Керуючись ст. ст. 60, 214, 215, 218, 223, 234, 256, 259 ЦПК України, суд
вирішив:
Заяву ОСОБА_1 задовольнити.
Встановити факт приналежності ОСОБА_1 трудової книжки від ІНФОРМАЦІЯ_4, яка заповнена на ім'я ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3 народження
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду АР Крим через Нижньогірський райсуд шляхом подачі в десятиденний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги, або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.