Судове рішення #10342917

                                            №2о-52/10р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

14 травня 2010 року     Совєтський районний суд  Автономної Республіки Крим у складі:

головуючого, судді -  Тощевої О.О.,

при секретарі – Ібрагімової А.С.,

розглянув у відкритому судовому засіданні цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючих документів, заінтересована особа – Управління Пенсійного фонду України в Совєтському районі Автономної Республіки Крим, -

в с т а н о в и в:

        ОСОБА_1, 16.04.2010 року звернулася до суду з заявою про встановлення факту належності документів, мотивуючи заявлені вимоги тим, що 01 квітня 2010 року на ім’я ОСОБА_1 були видані архівні довідки №№40,41,42,43 без вказання по батькові. При зверненні до Управління Пенсійного фонду України в Совєтському районі АР Крим заявниці було відмовлено у нарахуванні пенсії, так як довідки не відповідають даним її паспорта. На підставі наведеного, заявниця просила суд встановити факт належності їй архівних довідок №№40,41,42,43.

        У судовому засіданні ОСОБА_1 заяву підтримала, просила її задовольнити.

        Представник заінтересованої особи – Управління пенсійного фонду України в Совєтському районі Автономної Республіки Крим у судове засідання не з’явився, надав суду заяву про розгляд справи у його відсутність.

        Вивчивши матеріали цивільної справи, вислухавши доводи заявника, оцінивши надані докази в їх сукупності, суд дійшов до висновку, що заява підлягає задоволенню з наступних підстав.

        Згідно з пунктом  6 частини 1 статті 256 ЦПК України, суд розглядає справи про встановлення факту належності  правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім`я, по батькові, місце і час народження якої, зазначені в документі, не збігаються  з ім’ям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження, зазначеним у  свідоцтві про народження або в паспорті.

        З матеріалів справи вбачається, що 01 квітня 2010 року на ім’я ОСОБА_1 були видані архівні довідки №№40,41,42,43 без вказання «по батькові». Однак, у паспорті громадянки України записано по батькові «ОСОБА_1».

        Вищевказані обставини знайшли своє підтвердження при розгляді заяви і матеріалами цивільної справи, а також оригіналом дослідженого судом паспорта заявниці, у якому вказано по батькові як «ОСОБА_1», не спростовуються.

        На підставі вищевказаного положення цивільного процесуального закону (пункту 6 частини 1 статті 256 ЦПК України), суд може встановлювати факти  належності особі документів, які не належать до таких що посвідчують особу (пункт 12 постанови Пленуму Верховного Суду України від 31 березня 1995 року №5 зі змінами, внесеними постановою від 25.05.1998 року №15 «Про судову практику в справах про встановлення фактів, що мають юридичне значення»).

        У зв`язку з вищевикладеним, суд вважає за необхідне задовольнити заявлені вимоги та встановити факт належності заявниці ОСОБА_1 архівних довідок №№40,41,42,43, виданих 01 квітня 2010 року.

        Керуючись статтями 10,60, 209, 212-215, 218, п.6 ч.1 ст.256, ст. 294 ЦПК України, суд, -

в и р і ш и в :

        Заяву ОСОБА_1 – задовольнити.

        Встановити факт належності ОСОБА_1 – архівних довідок №№40,41,42,43 виданих 01 квітня 2010 року.

        Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим шляхом подачі в десятиденний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження через Совєтський районний суд Автономної Республіки Крим і поданням після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги або без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

        Рішення набуває чинності після закінчення десятиденного строку, передбаченого для подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано, та двадцятиденного строку для подання апеляційної скарзі, який вираховується з дня подачі заяви про апеляційне оскарження.

        Рішення надрукована в нарадчій кімнаті в одному примирнику.

       Головуючий суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація