Судове рішення #10360619

Справа №3-1324/10

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

27 травня  2010 року Суддя Залізничного районного суду м. Сімферополя АР Крим Воробйова С.О., розглянувши матеріали адміністративної справи, які надійшли з Залізничного РВ Сімферопольського МУ ГУ МВС України в АР Крим, у відношенні, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Сімферополя, громадянина України, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_2, 19 березня 2010 року, ухилився від виконання, передбачених законодавством обов’язків  щодо забезпечення необхідних умов життя та лікування свого неповнолітнього сина – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_4,  в результаті чого неповне лікування за вказівкою лікарів, відмова від госпіталізації дитини, могло призвести до серйозного погіршення стану здоров’я дитини.

Правопорушник у судове засідання не з’явився, про час та місце судового засідання був повідомлений належним чином, про що свідчить особистий підпис у протоколі про адміністративне правопорушення, клопотань про відкладення розгляду справи не заявляв.

Оскільки, відповідно до статті 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення, участь правопорушника у розгляді справи не є обов’язковою, суд вважає за можливе розглянути справу за його відсутності.

Провина правопорушника у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії КР №116742 від 04.05.2010 року, з яким правопорушник був ознайомлений та погодився, та іншими матеріалами справи.

Оцінивши, наявні у справі докази, суд приходить до висновку про наявність у діях правопорушника порушення вимог ч.1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тобто ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей.

Враховуючи, що ОСОБА_2 раніше до адміністративної відповідальності не притягувався, суд вважає за можливе призначити йому адміністративне стягнення у вигляді попередження.

На підставі ч.1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись статтями 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,  –

П О С Т А Н О В И В :

Визнати ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Притягти ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді попередження.

         Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення може бути оскаржена в апеляційному порядку особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

         Апеляційна скарга, протест прокурора на постанову судді у справах про адміністративне правопорушення подаються до Апеляційного суду АРК через Залізничний районний суд м. Сімферополя АРК.

           

            Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація