БРОВАРСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
№ 2-о-28/10
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
«24» лютого 2010 року м.Бровари Київської області
Броварський міськрайонний суд Київської області в складі:
головуючого - судді Василишина В.О.,
при секретарі Пархоменко А.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за заявою ОСОБА_1, заінтересовані особи: Броварська районна рада Київської області, Жердівська сільська рада Броварського району Київської області, про встановлення факту належності правовстановлюючого документа,
в с т а н о в и в:
У грудні 2009 року ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою, в якій просить встановити факт, що ордер на жиле приміщення, виданий виконавчим комітетом Броварської районної ради народних депутатів № 2506 від 03 листопада 1995 року та свідоцтво про право власності, видане Броварською районною державною адміністрацією № 189 від 15 серпня 1996 року на ім’я ОСОБА_1 належить ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1.
В обґрунтування заяви зазначала, що вона, ОСОБА_1 (дівоче прізвище ОСОБА_1), народилася ІНФОРМАЦІЯ_1 року в селі Кам’яне Рокитнівського району Рівненської області. У 1973 році заявник зареєструвала шлюб із ОСОБА_4, у зв’язку із чим її прізвище було змінене. На підставі рішення виконавчого комітету Броварської районної ради народних депутатів № 152 від 09 вересня 1995 року їй було виділено жиле приміщення – квартиру АДРЕСА_1, житловою площею 18,0 м2, а 03 листопада 1995 року виконавчим комітетом Броварської районної ради народних депутатів на її ім’я видано ордер № 2506 на це жиле приміщення. Разом із тим, у ордері на житло помилково вказано її прізвище як «ОСОБА_1», замість правильного «ОСОБА_1». Через це й у свідоцтві про право власності № 189 від 15 серпня 1996 року, виданого Броварською районною державною адміністрацією, теж зазначено прізвище «ОСОБА_1».
23 червня 2005 року рішенням виконавчого комітету Жердівської сільської ради Броварського району Київської області № 47 надано дозвіл на переобладнання та добудову до квартири в АДРЕСА_1 ОСОБА_1, однак вона не може скористатися цим рішенням, оскільки в ордері на жиле приміщення та в свідоцтві про право на власності її прізвище зазначено як «ОСОБА_1», а в рішенні виконавчого комітету Жердівської сільської ради як «ОСОБА_1».
Заявник ОСОБА_1 у судовому засіданні свої вимоги підтримала, просила суд задовольнити їх, при цьому пояснила, що у всіх документах на її ім’я зазначено про те, що прізвище її є саме «ОСОБА_1», а не «ОСОБА_1».
Заінтересовані особи: Броварська районна рада Київської області та Жердівська сільська рада Броварського району Київської області у судове засідання не з’явилися, надали суду заяви, в яких просять розглянути справу у відсутності їх представників, проти задоволення вимог заявника не заперечують.
Заслухавши пояснення заявника, дослідивши письмові докази, суд дійшов висновку, що заява підлягає задоволенню.
Згідно із копією свідоцтва про народження від 09 грудня 1953 року (а.с.9) ОСОБА_1 народилася ІНФОРМАЦІЯ_1.
З копії свідоцтва про укладення шлюбу від 28 січня 1973 року вбачається, що ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, та ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уклали шлюб, про що в книзі реєстрації актів про укладення шлюбу зроблено актовий запис № 3 від 28 січня 1973 року Кам’янською сільською радою Рокитнівського району Ровенської області. Прізвище після реєстрації шлюбу: чоловіка – ОСОБА_4, дружини – ОСОБА_4 (а.с.10).
Згідно із копією паспорта громадянина України НОМЕР_1, виданого Броварським РВ ГУ МВС України в Київській області 22 грудня 2000 року вбачається, що ОСОБА_1 народилася ІНФОРМАЦІЯ_1 року в с.Кам’яне Рокитнівсього району Рівненської області.
Відповідно до рішення виконавчого комітету Броварської районної ради народних депутатів від 03 листопада 1995 року (а.с.11) заявнику ОСОБА_1 з сім’єю із двох осіб: вона та син ОСОБА_5, видано ордер на право зайняття однокімнатної квартири АДРЕСА_1.
З копії свідоцтва про право власності № 189 від 15 серпня 1996 року Броварської районної державної адміністрації Київської області вбачається, що вищезазначена квартира дійсно належить ОСОБА_1
Відповідно до рішення Жердівської сільської ради Броварського району Київської області «Про надання дозволу на переобладнання та добудову квартири в АДРЕСА_1» № 47 від 23 червня 2005 року вбачається, що сільською радою, надано дозвіл ОСОБА_1 на переобладнання та добудову її квартири.
Згідно до п.6 ч.1 ст.256 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім’я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з ім’ям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті.
За таких обставин суд вважає, що ордер на жиле приміщення, виданий виконавчим комітетом Броварської районної ради народних депутатів № 2506 від 03 листопада 1995 року та свідоцтво про право власності на житло, видане Броварською районною державною адміністрацією № 189 від 15 серпня 1996 року, належить ОСОБА_1, яка народилася ІНФОРМАЦІЯ_1.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 212 – 215, 256, 259 ЦПК України, суд
в и р і ш и в:
Заяву задовольнити.
Встановити, що ордер на жиле приміщення, виданий виконавчим комітетом Броварської районної ради народних депутатів Київської області № 2506 від 03 листопада 1995 року та свідоцтво про право власності на житло, видане Броварською районною державною адміністрацією Київської області № 189 від 15 серпня 1996 року на ім’я ОСОБА_1, належить ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Київської області через Броварський міськрайонний суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення та подання після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги, копія якої одночасно надсилається до суду апеляційної інстанції, або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у зазначений вище строк, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя В.О.Василишин