Судове рішення #10423777

                                                                                                    Справа №2-2587/2010

                                                      У Х В А Л А

                        про відкриття провадження по цивільній справі

    27 липня 2010 року суддя Лозівського міськрайонного суду Харківської області    Каращук Т.О., розглянувши  матеріали позовної  заяви комунального підприємства «Дирекція єдиного замовника» Лозівської міської ради Харківської області ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за послуги з холодного водопостачання, централізованого опалення, квартирної плати та вивіз твердих побутових відходів,  -  

 в с т а н о в и в:

Представник позивача звернувся до суду 19 липня 2010 року з позовом до відповідачів про стягнення заборгованості за послуги з холодного водопостачання, централізованого опалення , квартирної плати та вивіз твердих побутових відходів, посилаючись на те, що відповідачі є мешканцями квартири, розташованої за адресою: АДРЕСА_1 і одночасно є абонентами комунального підприємства «Дирекція єдиного замовника». У відповідності з чинним законодавством наймач зобов’язаний вчасно робити оплату за комунальні послуги. Відповідачі регулярно користувалися послугами з водопостачання? теплопостачання та з утримання будинків та прибудинкової території, у повному обсязі, проте оплату проводили частково, субсидією останній час не користувалися. У зв’язку з чим за період з 01.04.2006 року по 01.06.2010 рік заборгованість по водопостачанню та водовідведенню склала 648 грн. 06 коп., за теплопостачання борг за період з 01.02.1996 року по 01.06.2010 рік склав 10740 грн. 40 коп., заборгованість по квартирній платі за період з 01.11.2005 року по 01.06.2010 рік становить 2006 грн. 06 коп., заборгованість за вивіз ТПВ  за період з 01.12.2008 року по 01.06.2010 року становить 133 грн. 25 коп. Відповідачам було спрямовано та вручено особисто в руки попередження, в якому запропоновано укласти договір на погашення заборгованості за комунальні послуги, проте до цього часу документів на складання договору так і не було подано, борг продовжує рости. В зв’язку з викладеним представник позивача звернувся до суду і просить задовольнити позов.

Вказана позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст.119-120 ЦПК України.

Керуючись ст.ст.11, 122 ЦПК України,  -

   у х в а л и в:

Відкрити провадження по цивільній справі за позовною заяву комунального підприємства «Дирекція єдиного замовника» Лозівської міської ради Харківської області до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за послуги з холодного водопостачання, централізованого опалення, квартирної плати та вивіз твердо-побутових відходів.

Призначити попереднє судове засідання на 18 серпня 2010 року на 09 годину 00 хвилин в залі судових засідань Лозівського міськрайонного суду Харківської області.

Направити відповідачам копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати подати у строк до 17 серпня 2010 року письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.

Копію ухвали направити сторонам у справі.

Викликати сторони у судове засідання.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.

    Суддя:                                                                                                     Т.О.Каращук

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація