Судове рішення #1042590
Справа №2о-523-1/06

Справа №2о-523-1/06

 

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

2 квітня 2007 р. Святошинський районний суд м. Києва в складі: головуючого     Морозова МО.

при секретарях Костюк Ю.В., Устименко О.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за заявою Державної податкової інспекції у Святошинському районі м. Києва, заінтересована особа: Дванадцята Київська державна нотаріальна контора про визнання спадщини відумерлою в особі ДПІ у Святошинському районі м. Києва,

 

встановив:

 

ДПІ у Святошинському р-ні м. Києва звернулося до суду з заявою про визнання спадщини у вигляді квартири АДРЕСА_1, після померлої ІНФОРМАЦІЯ_1. ОСОБА_1., відумерлою, визнання права вланості на вказану спадщину за державою в особі ДПІ у Святошинському р-ні м. Києва. Заява підлягає залишенню без розгляду з слідуючих підстав.

Відповідно до ст.235 ЦПК України якщо під час розгляду справи у порядку окремого провадження виникає спір про право, який вирішується в порядку позовного провадження, суд залишає заяву без розгляду і роз'яснює заінтересованим особам, що вони мають право подати позов на загальних підставах.

Як вбачається з копії спадкової справи №1369/05 Дванадцятої Київської держнотконтори заяву про прийняття спадщини після померлої ОСОБА_1. подав 7.09.2006 p.ОСОБА_2. на підставі заповіту від 29.12.2003 р.

Тому, виходячи з обставин справи, коли видача свідоцтва про право власності на спадщину у вигляді квартири відбувається на підставі заповіту на іншу особу, спір повинен вирішуватися тільки в позовному порядку.

Таким чином, заінтересовані особи по справі вправі звернутися до суду з позовом про спір щодо спадщини відповідно до правил Цивільного кодексу України на загальних підставах. Представник заявника покладається на розсуд суду.

На підставі викладеного, керуючись ст. 235 ЦПК України, суд-

 

ухвалив:

 

Заяву Державної податкової інспекції у Святошинському районі м. Києва, заінтересована особа: Дванадцята Київська державна нотаріальна контора про визнання спадщини відумерлою в особі ДПІ у Святошинському районі м. Києва залишити без розгляду.

Роз*яснити заінтересованим особам, що вони не позбавлені права звернутися до суду з позовом для вирішення спору про право на загальних підставах.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду м. Києва через районний суд. Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подано протягом п'яти днів з дп„ проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація