Справа №2-1010-1/07
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11 квітня 2007 р. Святошинський районний суд м. Києва в складі: головуючого Морозова М.О.
при секретарі Устименко О.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_4, третя особа: Святошинська районна у місті Києві державна адміністрація про визнання таким, що втратив право користування житловим приміщенням,
встановив:
ОСОБА_1., ОСОБА_2, ОСОБА_3 звернулися до суду з позовом до ОСОБА_4. про визнання втратившим право користування трикімнатною квартирою №422 в будинку 5 по вул.Симиренко в м. Києві, мотивуючи тим, що відповідач, який будучи зареєстрованим в 1994 р., по вказаній адресі, з 2001 р. в квартирі не проживає, виїхав з квартири до дружини до держави Латвія, квартирою не користується і не цікавиться, в утриманні квартири та оплаті за комунальні послуги участі не приймає. Своїм непроживанням відповідач ставить проживаючих в квартирі у невизначеність та створює для них матеріальні проблеми в утриманні квартири.
В судовому засіданні ОСОБА_3, яка також представляє інтереси інших позивачів, позов підтримала.
Відповідач в судове засідання не з'явився, надав заяву про визнання позову і слухання справи у його відсутність, тому суд, враховуючи думку позивачки, матеріали та обставини справи, вважає за можливе вирішити спір без участі відповідача, провівши заочний розгляд справи відповідно до ст.224 ЦПК України. Третя особа подала заяву про слухання справи без участі її представника, тому суд, враховуючи думку позивачки, матеріали та обставини справи, вважає за можливе вирішити спір без його участі.
Суд, вислухавши пояснення позивачки, з'ясувавши обставини справи, дослідивши письмові докази по справі, прийшов до висновку, що позов підлягає задоволенню з слідуючих підстав.
Судом встановлено, що спірним жилим приміщенням є трикімнатна ізольована квартира №422 житловою площею 42,3 кв.м, яка розташована на 7-му поверсі 9-ти поверхового будинку №5 по вул. Симиренко в м. Києві. Будинок перебуває на утриманні ЖЕО-802 м. Києва. В спірній кімнаті квартири зареєстровані сторони по справі, неповнолітні діти позивачки ОСОБА_3-ОСОБА_5, 2004 р. народження, ОСОБА_6, 2005 р. народження, і особовий рахунок на квартиру відкритий на позивачку ОСОБА_1. (а.с.4).
Згідно ст. 71 ЖК України при тимчасовій відсутності без поважних причин наймача або членів його сім*ї за ними зберігається жиле приміщення протягом шести місяців.
Відповідач, будучи зареєстрованим в спірній квартирі, залишив її в 2001 р., нею не користується, не цікавиться, що є достатнім терміном і безумовними підставами для визнання його втратившим право на житло. Відповідач, крім того, не приймає участі в оплаті за квартиру та комунальні послуги. Тому, його необхідно визнати втратившим право користування спірним жилим приміщенням.
Встановлене судом підтверджується актами про непроживання, складеними працівниками ЖЕО-802 м.Києва, від 18.10.2006 p., 22.11.2006 p., 20.12.2006 p. (a.c.5-7).
Таким чином, аналізуючи докази по справі, фактичні обставини справи, суд знаходить позов підлягаючим задоволенню.
2
На підставі викладеного, керуючись ст. ст.71, 72 ЖК України, ст.ст. 10,60,212,214,215, 224-226 ЦПК України, суд
вирішив:
Позов задовольнити.
Визнати ОСОБА_4 втратившим право користування жилим
приміщенням: квартирою АДРЕСА_1.
Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду м. Києва через районний суд. Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.