Судове рішення #10441629

      2-951/10 р  

 

  Р і ш е н н я  

І м е н е м   У к р а ї н и

       10 серпня  2010 року                                                                                        м. Іршава

Іршавський  районний   суд  Закарпатської області  

  в складі    головуючого судді : Маркович І.І.

при секретарі :  Король М.Ю.

з участю позивачки ОСОБА_1

 розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Іршава цивільну справу за позовом ОСОБА_1  до ОСОБА_2, третя особа: ВГІРФО Іршавського РВ ГУМВС України в Закарпатській області про надання дозволу для виїзду дитини за кордон ,-

В С Т А Н О В И В :

 Позивачка ОСОБА_1 звернулася до суду з даним позовом, стверджуючи, що відповідачем ОСОБА_2 перебували в шлюбі. 10 липня 2007 року шлюб між нами розірвано, що стверджує свідоцтвом про розірвання шлюбу. Від даного шлюбу у них народилася дочка ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження. Після розірвання шлюбу  дитина залишилася на її утриманні, що стверджує довідкою з міської ради. На даний час вона працює за кордоном та має можливість забирати свою дитину періодично на канікули. Однак, без згоди батька, який постійно від’їжджає  на заробітки за межі країни і на даний час місце знаходження міській раді не відомо, не має можливості виготовити проїзді документи для виїзду дитини за кордон, в зв»язку з чим просить надати їй, ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 дозвіл на виїзд за кордон дочки ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження та виготовлення проїзних документів для виїзду за кордон без згоди батька ОСОБА_2.

 Позивач ОСОБА_1  в судове засідання  з”явилася, позовні вимоги підтримала, з мотивів, що викладені в позовній заяві, просить позов задовольнити.

      Відповідач ОСОБА_2 та представник ВГІРФО Іршавського РВ ГУМВС України в Закарпатській області в судове засідання не  з»явилися, причини неявки суду не повідомили, а тому справа розглянулася на підставі ст. 169 ЦПК України.

Дослідивши матеріали справи,  заслухавши пояснення позивачки, суд вважає, що позов слід задовольнити з слідуючи підстав.

 В судовому засіданні належними доказами встановлено, сторони ОСОБА_1 та ОСОБА_2 перебували в шлюбі. 10 липня 2007 року шлюб між ними розірвано, що стверджується свідоцтвом про розірвання шлюбу. Від даного шлюбу народилася дочка ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження. Після розірвання шлюбу  дитина залишилася на  утриманні матері ОСОБА_1, що стверджується довідкою з міської ради. На даний час вона працює за кордоном та має можливість забирати свою дитину періодично на канікули. Однак, без згоди батька, який постійно від’їжджає  на заробітки за межі країни і на даний час місце знаходження міській раді не відомо, не має можливості виготовити проїзді документи для виїзду дитини за кордон.

Відповідно до п. 16 «Правил оформлення і видачі паспортів громадянам України для виїзду проїзних документів дитини, їх тимчасового затримання та вилучення», за відсутності згоди на виїзд одного з батьків неповнолітньої дитини за кордон може бути дозволений за рішенням суду.

 Керуючись ст.ст.3, 10,131, 212, 215 ЦПК України, ст. 154, 155 СК України, п. 16 «Правил оформлення і видачі паспортів громадянам України для виїзду проїзних документів дитини, їх тимчасового затримання та вилучення»

Р І Ш И В :

Позов задовольнити.

Надати  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 дозвіл на виїзд за кордон дочки ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження та виготовлення проїзних документів для виїзду за кордон без згоди батька ОСОБА_2.

 Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

                            Суддя                                                                      І.І. Маркович

  • Номер: 22-ц/785/5727/15
  • Опис: АКБ "УкрСиббанк" - Слободянюк С.І. про стягнення заборгованості
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-951/10
  • Суд: Апеляційний суд Одеської області
  • Суддя: Маркович Іван Іванович
  • Результати справи: позов (заяву, скаргу) задоволено; Постановлено рішення про зміну рішення
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 02.06.2015
  • Дата етапу: 15.09.2015
  • Номер: 22-ц/785/2850/16
  • Опис: Іванов С.Б. - Дурбалов М.М. про визнання договору купівлі-продажу дійсним
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-951/10
  • Суд: Апеляційний суд Одеської області
  • Суддя: Маркович Іван Іванович
  • Результати справи:
  • Етап діла: Відмовлено у відкритті провадження
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 25.02.2016
  • Дата етапу: 20.05.2016
  • Номер: 22-ц/785/6293/16
  • Опис: Іванов С.Б. - Дубралов М.М. провизнання договору купівлі продажу дійсним
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-951/10
  • Суд: Апеляційний суд Одеської області
  • Суддя: Маркович Іван Іванович
  • Результати справи:
  • Етап діла: Відмовлено у відкритті провадження
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 26.07.2016
  • Дата етапу: 01.08.2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація