№ 2-373/2007
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 березня 2007 р. Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області в складі
головуючого судді Безсмолого Є.Б. при секретарі Рябошапко П.І. розглянувши в судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернулась до суду з позовом до відповідача про стягнення аліментів в твердій грошовій
сумі в розмірі 400 грн. на утримання неповнолітньої доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, оскільки відповідач має нерегулярний заробіток, ухиляється від надання грошової допомоги на утримання дитини.
Позивачка в судовому засіданні уточнила позовні вимоги, просить суд стягнути із відповідача аліменти в твердій грошовій сумі в розмірі 200 грн.
Відповідач в судовому засіданні уточнені позовні вимоги визнав.
Вивчивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню повністю з наступних підстав.
Відповідач в справі є батьком неповнолітньої ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження /ас.6/.
В судовому засіданні встановлено, що дитина знаходиться на утриманні матері, відповідач свій батьківський обов'язок не виконує, кошти на угримання доньки не надає, має нерегулярний мінливий дохід.
Відповідно до ст.180 СК Украіни, батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.
Згідно ст. 184 СК України, якщо платник аліментів має нерегулярний, мінливий дохід, суд за заявою одержувача може визначити розмір аліментів у твердій грошовій сумі.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню
На підставі ст. 88 ЦПК України суд стягує з відповідача на користь держави судовий збір розмірі 51
грн. та на користь Світловодського міського фінуправління в Кіровоградській області 7,50 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення.
Керуючись ст.ст. 180-184 СК України, ст.ст. 88, 213-218 ЦПК України суд,-
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити повністю.
Стягнути з ОСОБА_2 аліменти на користь ОСОБА_1 в твердій грошовій сумі в розмірі 200 грн, щомісяця на утримання неповнолітньої доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження починаючи з 16.01.2007р. до повноліття, тобто до ІНФОРМАЦІЯ_2р., але не менше 30 % від прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку визначеного законом.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави - 51 грн. судового збору та на користь Світловодського міського фінуправління Банк УДК в Кіровоградській області 7,50 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення.
Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Кіровоградської області шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення суду протягом десяти днів з дня його проголошення та апеляційної скарги протягом двадцяти днів з дня подачі заяви про апеляційне оскарження рішення суду
- Номер: 22-ц/776/1124/17
- Опис: про визнання за померлим права власності на нерухоме майно
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 2-373/2007
- Суд: Апеляційний суд Житомирської області
- Суддя: Безсмолий Є.Б.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.04.2017
- Дата етапу: 04.07.2017