АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД МІСТА КИЄВА
__________________________________________________________________
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
06 серпня 2010 року м. Київ
Суддя Апеляційного суду м. Києва Коваль С.М., за участю прокурора Саєнка С.В., розглянувши подання слідчого в особливо важливих справах СУ ГУМВС України в Київській області Асипенка В.О. про продовження строку тримання під вартою до шести місяців обвинуваченої
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянки України, не заміжньої, яка має на утриманні малолітню дитину, ІНФОРМАЦІЯ_3, не працюючої, зареєстрованої та проживаючої за адресою: АДРЕСА_1, не судимої згідно ст. 89 КК України,
В С Т А Н О В И В :
В провадженні СУ ГУ МВС України в Київській області знаходиться кримінальна справа № 27-1264 порушена 14.01.2010 року по факту вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.
В ході розслідування вказаної справи, 11 квітня 2010 року стосовно ОСОБА_3 та ОСОБА_2, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 та ОСОБА_7 було порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 307 КК України.
11 квітня 2010 року ОСОБА_2 було затримано в порядку ст. 115 КПК України.
13 квітня 2010 року постановою судді Шевченківського районного суду м. Києва ОСОБА_2 було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
15 квітня 2010 року ОСОБА_2 було пред»явлено обвинувачення за ч. 2 ст. 307 КК України.
09 червня 2010 року постановою судді Шевченківського районного суду м. Києва строк тримання ОСОБА_2 під вартою продовжено до чотирьох місяців.
21 липня 2010 року стосовно ОСОБА_3, ОСОБА_2, ОСОБА_4 та ОСОБА_7 було порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 307, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 306 КК України.
23 липня 2010 року заступником прокурора Київської області строк досудового слідства по справі продовжено до шести місяців, тобто до 11 жовтня 2010 року.
У поданні, погодженому з прокурором Київської області Гардецьким О.С., порушується питання про продовження строку тримання під вартою обвинуваченої ОСОБА_2 до шести місяців, що обумовлено необхідністю проведення ряду слідчих та процесуальних дій вказаних у поданні, виконання вимог ст.ст. 218-222 КПК України та відсутністю підстав для зміни запобіжного заходу.
Опитавши особу, в провадженні якої перебуває справа, про обґрунтованість подання, вислухавши думку прокурора про необхідність продовження строку тримання ОСОБА_2 під вартою, вивчивши матеріали справи, вважаю, що подання підлягає задоволенню з наступних підстав.
Як вбачається з матеріалів кримінальної справи, ОСОБА_2 обвинувачується у вчиненні тяжкого злочину і запобіжний захід у вигляді взяття під варту стосовно неї обраний правильно.
Строк тримання під вартою ОСОБА_2 закінчується 11 серпня 2010 року, а по справі необхідно провести ряд слідчих та процесуальних дій вказаних у поданні та виконати вимоги ст.ст. 218-222 КПК України.
З огляду на наведене, а також враховуючи те, що підстави для зміни обвинуваченій ОСОБА_2 запобіжного заходу на більш м»який відсутні, з метою запобігти спробам обвинуваченої ухилитися від слідства та суду, або виконання процесуальних дій, перешкодити встановленню істини по справі, для забезпечення виконання процесуальних рішень по справі, а також приймаючи до уваги ступінь тяжкості злочину, у вчиненні якого вона обвинувачується, дані про особу, враховуючи об»єм та складність кримінальної справи, обсяг зазначених у поданні слідчих дій, строк на який продовжено досудове слідство – до 11.10.2010 року, вважаю, що подання підлягає задоволенню, а строк тримання під вартою обвинуваченої ОСОБА_2 слід продовжити до шести місяців.
Керуючись ст.ст. 156, 165-3 КПК України,
П О С Т А Н О В И В :
Подання слідчого в особливо важливих справах СУ ГУМВС України в Київській області Асипенка В.О. задовольнити.
Продовжити строк тримання під вартою обвинуваченої ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, - до шести місяців.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя С.М. Коваль