У Х В А Л А
16 серпня 2010 року
Суддя Острозького районного суду Венгерчук А.О. перевіривши дотримання вимог ст.ст. 119-121 ЦПК України по цивільній справі № 2-511/10 за позовною заявою ОСОБА_1 до Нетішинського міського суду Хмельницької області, апеляційного суду Хмельницької області про захист прав та основних свобод людини
встановила
ОСОБА_1 звернувся з позовною заявою в суд до Нетішинського міського суду Хмельницької області, апеляційного суду Хмельницької області про захист прав та основних свобод людини, а саме просить скасувати постанову Нетішинського міського суду Хмельницької області від 29.12.2002 року.
Відповідно до ст.15 ЦПК України суди розгядають у порядку цивільного судочинства справи щодо захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів, що виникають із цивільних, житлових, земельних, сімейних, трудових відносин; інших правовідносин, крім випадків, коли розгляд таких справ проводиться за правилами іншого судочинства.
Зі змісту позовних вимог та викладу обставин вбачається, що позивач просить скасувати постанову Нетішинського міського суду Хмельницької області від 29.12.2002 року про притягнення його до адміністративної відповідальності, тобто позовною заявою ОСОБА_1 до Нетішинського міського суду Хмельницької області, апеляційного суду Хмельницької області про захист прав та основних свобод людини слід розглядати за правилами адміністративного судочинства.
Відповідно до п.1 ч.2 ст.122 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо заява не підлягає розгляду в судах у порядку цивільного судочинства.
На підставі викладеного, керуючись ст. 122 ЦПК України,
ухвалила
відмовити у відкритті провадження по цивільній справі № 2-511/10 за позовною заявою ОСОБА_1 до Нетішинського міського суду Хмельницької області, апеляційного суду Хмельницької області про захист прав та основних свобод людини.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Острозького районного суду А.О.Венгерчук