Справа №3-688/2010р.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 серпня 2010 року суддя Красноокнянського районного суду Одеської області Якових В.І., в приміщенні суду розглянувши матеріали, які надійшли з Красноокнянського ВДАІ ГУМВС України в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та мешканця АДРЕСА_1, громадянина України, непрацюючого, раніше не притягувався до адміністративної відповідальності,
за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
в с т а н о в и в:
19.07.2010 року о 18.45 год. ОСОБА_1 в смт. Красні Окни по вул. Комарова керував мопедом «Фадо», з явними ознаками алкогольного сп’яніння: нестійка хода, запах алкоголю з порожнини рота. Від проходження медичного огляду відмовився.
ОСОБА_1 в судове засідання з’явився, вину за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП визнав, зі складеним відносно нього протоколом про адміністративне правопорушення, погодився. Пояснивши, що дійсно 19.07.2010 року він керував мопедом у стані алкогольного сп’яніння.
Заслухавши ОСОБА_1, дослідивши матеріали адміністративної справи: протокол про адміністративне правопорушення серія ВН1 №106506 від 19.07.2010 року відносно ОСОБА_1 (а.с.2), приходжу до висновку, що докази по справі повністю підтверджують факт вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП та дані викладені у протоколі про адміністративне правопорушення.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, щире розкаяння ОСОБА_1, його особу та майновий стан, що раніше останній не притягувався до адміністративної відповідальності, вважаю, що стягнення відносно нього слід обрати у виді громадських робіт, керуючись ст. 23, п. 5-1 ч.1 ст. 24, п. 1 ч.1 ст.284, ст.294 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
п о с т а н о в и в:
Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за скоєння правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді 40 (сорок) годин громадських робіт.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Одеської області через місцевий суд, який виніс постанову.
Суддя: