№ 1-275/09
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
31 березня 2008 p. Голосіївський районний суд м. Києва
в складі: головуючого судді Рибака І.О.
при секретарі Борисейко М.О.
з участю прокурора Воліка О.І.
захисників ОСОБА_1
ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві кримінальну справу по обвинуваченню: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Черкаської обл. м. Корсунь-Шевченківський, громадянина України, українця, освіта середня, не одруженого, працюючого ТОВ «БК» Еталонбуд» - монтажником гіпсокартонних конструкцій, студента 3-го курсу НАУ, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, раніше не судимого,
у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 296 КК України,
ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_6, уродженця Хмельницької обл. Чемеровецького р-ну с. Кормильче, громадянина України, українця, освіта середня, не одруженого, працюючого ЗАТ «Ліко-Агрохім»-менеджером з реклами, студента 6-го курсу НАУ, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, раніше не судимого,
у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 296, ч.1 ст. 122 КК України,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_4, 27.11.2008 приблизно о 23 год. 00 хв., знаходячись в приміщенні кафе "У Рубена", що розташоване по вул. Ломоносова, 53 в м. Києві, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, разом із своїм знайомим ОСОБА_3, грубо порушуючи громадський порядок, з мотивів явної неповаги до суспільства, побачивши двох раніше незнайомих хлопців, які знаходились в приміщенні вищевказаного кафе, дійшли до них, після чого розпочали конфлікт з ОСОБА_5 та ОСОБА_6Коли ОСОБА_5 та ОСОБА_6, вишли з кафе, ОСОБА_4 разом із ОСОБА_3, діючи в групі осіб, із хуліганських спонукань, проявляючи особливу зухвалість, продовжуючи свої хуліганські дії та не бажаючи їх припинити, вийшли на вулицю услід за потерпілими почали наносити по черзі удари руками по різним частинам тіла потерпілому ОСОБА_5, який закривався від ударів руками, після чого ОСОБА_4 почав наносити удари руками по обличчю ОСОБА_6, який почав втікати, а коли ОСОБА_4 наздогнав потерпілого, то умисно почав наносив удари руками та ногами по різним частинам тіла потерпілого ОСОБА_6, який впав на землю та отримав тілесне ушкодження у вигляді вивиху головки лівої плечової кістки, яке згідно висновку експерта № 2134/Е від 28.01.2009 за ступенем тяжкості відноситься до середньої тяжкості. Локалізація, морфологія вищевказаного ушкодження, враховуючи обставини справи та часові дані, свідчать про те, що спричинено воно тупим предметом, могло утворитись в термін, вказаний в постанові. Характер даного тілесного ушкодження не виключає можливості утворення його внаслідок падіння з вертикального положення тіла на площину і співударянням лівою верхньою кінцівкою з поверхнею приземлення.
Внаслідок зазначених хуліганських дій ОСОБА_5 отримав тілесні ушкодження у вигляді : закритої черепно-мозкової травми - струс головного мозку, по одному синцю в правій лобно-скроневій ділянці, в правій вилицевій та завушних ділянках, в проекції лівого тім'яного бугра, на повіках обох очей, в лівій лобно-скроневій ділянці, на спинці та скатах носу в верхньо-середній третині, на шкірі верхньої та нижньої губи в центрі, в лівій нижньо-щелепній ділянці, крововиливів на фоні припухлості м'яких тканин на слизовій верхньої та нижньої губи в центрі, крововилив на передній поверхні альвеолярного відростку нижньої щелепи в проекції 1, 2 зубів зліва, саден в правій вилицевій та скроневій ділянках, по одному синцю на лівій боковій поверхні грудної клітини по середньо-пахвинній лінії проекції 5-8 ребер, на передній її поверхні в проекції верхньої третини грудини, в лівій лопатковій ділянці, правій міжлопатковій та поперековій ділянках, в правій лопатковій ділянці, по одному садну на лівій боковій поверхні шиї в верхній третині, на передній її поверхні в нижній третині по серединній лінії, в правій поперековій ділянці, які згідно висновку експерта №106/Е від 02.02.2009 кожне з вищевказаних ушкоджень відноситься до легкого тілесного ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я (за критерієм тривалості розладу здоров'я, на строк до б днів). Характер та локалізація, виявлених ушкоджень — свідчать про те що вони утворились від дії тупого (их) предмету (ів), можливо внаслідок удару руками, ногами чи іншими тупими предметами.
Крім того, ОСОБА_4 27.11.2008 року, приблизно о 23 год. 00 хв., знаходячись біля кафе "У Рубена", що розташоване по вул. Ломоносова, 53 в м. Києві, перебуваючи в алкогольного сп'яніння, під час вчинення зазначених хуліганських дій, коли потерпілий ОСОБА_6 почав втікати, ОСОБА_4 наздогнав потерпілого та умисно почав наносив удари руками та ногами по різним частинам тіла потерпілого ОСОБА_6, який впав на землю та згідно висновку експерта № 2134/Е від 28.01.2009 отримав тілесне ушкодження у вигляді вивиху головки лівої плечової кістки. Локалізація, морфологія вищевказаного ушкодження, враховуючи обставини справи та часові дані, свідчать про те, що спричинено воно тупим предметом, могло утворитись в термін, вказаний в постанові. Характер даного тілесного ушкодження не виключає можливості утворення його внаслідок падіння з вертикального положення тіла на площину і співударянням лівою верхньою кінцівкою з поверхнею приземлення. Вищевказане тілесне ушкодження не є небезпечним для життя та здоров’я і за ступенем тяжкості відноситься до середньої тяжкості (за критерієм розладу здоров'я).
Таким чином, дії ОСОБА_7 кваліфікуються за ч. 2 ст. 296 КК України як грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю, в групі осіб.
На початку судового слідства по даній справі адвокат надав клопотання трудового колективу ТОВ "БК Еталонбуд" надійшло клопотання про закриття кримінальної справи та передачу ОСОБА_3 на поруки трудового колективу.
ОСОБА_3 підтримує заявлене клопотання та щиро кається у вчиненому.
При вирішенні заявленого клопотання суд враховує наступні обставини справи:
• - тяжкість вчиненого підсудним злочину: злочин, передбачений ч. 2 ст. 296 КК України, віднесений кримінальним законом до категорії середньої тяжкості;
• - особу винного, який за місцем роботи характеризується позитивно, працює, раніше не притягувався до кримінальної відповідальності, на обліку у лікарів нарколога та психіатра не перебуває, щиро розкаявся у вчиненому.
На підставі викладеного суд надходить до висновку про необхідність закриття кримінальної справи та передачі ОСОБА_3, винного у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 296 КК України, на поруки трудового колективу ТОВ "БК «Еталонбуд" за його клопотанням за умови, що він протягом року з дня передачі на поруки виправдає довіру колективу, не ухилятиметься від заходів виховного характеру та не порушуватиме громадського порядку.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 7-1, 10 КПК України, ст. 44, 47 КК України, -
ПОСТАНОВИВ:
Закрити кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБА_3 за ч.2 ст. 296 КК України з передачею його на поруки трудового колективу ГОВ "БК «Еталонбуд" (місцезнаходження: м. Київ, вул. Ушинського, 28 оф. 309) за його клопотанням за умови, що він протягом року з дня передачі на поруки виправдає довіру колективу, не ухилятиметься від заходів виховного характеру та не порушуватиме громадського порядку.
Міру запобіжного заходу ОСОБА_3 до вступу постанови в законну силу залишити без змін - підписку про невиїзд з постійного місця проживання.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через Голосіївський районний суд м. Києва протягом 15 діб з моменту проголошення.
- Номер: 1-в/592/313/15
- Опис:
- Тип справи: кримінальне провадження у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 1-275/09
- Суд: Ковпаківський районний суд м. Сум
- Суддя: Рибак І.О.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.08.2015
- Дата етапу: 09.09.2015