Судове рішення #105442
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

33-151

ПОСТАНОВА ИМЕНЕМ   УКРАЇНИ

10 липня 2006 р.                                        М.Запоріжжя

Перший заступник голови апеляційного суду Запорізької області Бочарников С.О., розглянув матеріали адміністративної справи щодо ОСОБА_1

ВСТАНОВИВ:

Постановою Комунарського районного суду М.Запоріжжя від 1 червня 2006 р. до ОСОБА_2 на підставі ст. 124 КУпАП застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 17 грн. в доход держави за те, що він 6 травня 2006 р. у 13 годин 50 хвилин на 289 км. автодороги Харків-Сімферополь, керуючи автомобілем ЗАЗ-1102, порушив п.10.1 Правил дорожнього руху, так як при розвороті ліворуч не впевнився в безпеці маневру, перетинаючи подвійну суцільну лінію, і скоїв зіткнення з транспортним засобом, яким керував ОСОБА_1, рухаючись позаду в одному напрямку.

Стосовно ОСОБА_1, на якого був складений протокол про порушення п. 12.3 Правил дорожнього руху, а саме за те, що він при гальмуванні під час виникнення перешкоди для руху від указаних дій водія ОСОБА_2, виїхав на зустрічну смугу через подвійну суцільну лінію де зіткнувся з автомобілем ОСОБА_2, суд прийшов до висновку про відсутність в його діях складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП і провадження у справі закрив постановою від 1 червня 2006 р.

Постанова суду підлягає скасуванню у зв'язку з тим, що суд фактично не встановив причинний зв'язок в діях водія ОСОБА_2 з тими наслідками що сталися та не обґрунтував відсутність його в діях водія ОСОБА_1.

У зв'язку з тим, що строки накладення адміністративного стягнення, передбачені ст.38 КУпАП, закінчилися, повторний розгляд справи є неможливим.

Керуючись вимогами ст.ст.293, 294 КУпАП

 

ПОСТАНОВИВ:

Постанову Комунарського районного суду міста Запоріжжя від 1 червня 2006 р. про відсутність в діях ОСОБА_1 складу адміністративного правопорушення скасувати, а провадження у справі закрити.

Перший заступник голови апеляційного суду Запорізької області      С.О.Бочарников.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація