Судове рішення #10577314

                                                                                                                   

                                                                                                                   

                                                                                                                         Справа №3-681/2010р.

                                                  П  О  С  Т  А  Н  О  В  А      

                                      І М Е Н Е М        У К Р А Ї Н И

18 серпня 2010р.     Суддя  Красноокнянського районного суду Одеської області Криворучко П.В., розглянувши матеріали, які надійшли  із ВДАІ Красноокнянського району при  ВДАІ ГУМВС України в Одеської області, про притягнення до адміністративної відповідальності, ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та мешканця с.Федосіївка Красноокнянського району Одеської області,  українця, громадянина України, не працюючого, раніше до адміністративної відповідальності не притягувався, по ст.139 ч.1 КУпАП,-    

                                                                       

                                            В  С  Т А  Н  О  В  И  В :

               ОСОБА_1  24.07.2010р. о 06.30 годині, в с.Топали, Красноокнянського району, Одеської області,  здійснював торгівлю в дорожній  інфраструктурі, а саме на обочині  автодороги в неустановленому місці, створивши перешкоду транспорту рухатись по автодорозі, чим порушив  Правила дорожнього руху  України .

      Правопорушник вину свою визнав і підтвердив суду обставини правопорушення, зазначені в протоколі.

    Вивчивши матеріали справи та вислухавши пояснення правопорушника, приходжу до висновку, що в діях ОСОБА_1, є склад правопорушення, передбачений ст.. 139 ч.1 КУпАП, що підтверджується  належно складеним протоколом та поясненням порушника.

              Враховуючи обставини справи та особу правопорушника, вважаю що ОСОБА_1, може нести адміністративну відповідальність у вигляді  штрафу.  

               Керуючись ст.ст.283, 284 п.1 КУпАП.

                                              П О С Т А Н О В И В  :

                 Визнати ОСОБА_1  винним у скоєнні правопорушення, передбаченого  ст.139 ч.1 КУпАП, та призначити стягнення у штрафу, в  розмірі 340 грн.

               Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

                        Суддя                                                    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація