Справа № 3-1141/2010 р.
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
25 серпня 2010 року Суддя Казанківського районного суду Миколаївської області Біцюк А.В., з участю секретаря Фалій В.В. та правопорушника ОСОБА_1, розглянувши адміністративні матеріали, які надійшли від Казанківського РВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця смт. Казанка Миколаївської області, проживаючого по АДРЕСА_1, не працюючого,
про притягнення до адміністративної відповідальності за ст.173 КУпАП,
В С Т А Н О В И В :
14.08.2010 року відносно ОСОБА_1 ДІМ Казанківського РВ УМВС України в Миколаївській області старшим лейтенантом міліції Лісним О.С. складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП, про те, що 14 серпня 2010 року близько 14 години 00 хвилин ОСОБА_1, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння та знаходячись на вулиці Жовтневої Революції в смт. Казанка Миколаївської області, висловлювався на адресу гр. ОСОБА_3 та ОСОБА_4 нецензурною лайкою, чим своїми діями порушив громадський порядок та спокій громадян.
Під час розгляду справи ОСОБА_1 винним себе визнав повністю та підтвердив порушення зазначене вище.
Вислухавши пояснення ОСОБА_1 та дослідивши матеріали справи, приходжу до такого висновку.
Пояснення ОСОБА_1 по суті правопорушення, протокол про адміністративне правопорушення за № 16/001313 від 19.08.2010 року, письмові пояснення потерпілих ОСОБА_3 та ОСОБА_4 свідчать про те, що ОСОБА_1 дійсно вчинив дрібне хуліганство, що порушує громадський порядок та спокій громадян, що вказує на вчинення ним адміністративного правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП.
Враховуючи характер вчиненого адміністративного правопорушення, особу ОСОБА_1, ступінь його вини, вбачається необхідним накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу.
Керуючись ст.ст. 276-280, 283-285 КУпАП, суддя
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП і накласти на нього стягнення у виді штрафу в розмірі 51 (п’ятдесят одної) грн., який сплатити на р/р 31113106700194 УДК в Миколаївській області Код 23627247, МФО 826013 Отримувач: державний бюджет Казанківського району Миколаївської області.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя
- Номер: 3/2407/3877/11
- Опис: порушення ПДР що спричинило ДТП
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-1141
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Біцюк Андрій Володимирович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.12.2011
- Дата етапу: 24.12.2011