АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 11-489/2010 Головуючий по 1 інстанції
Категорія ст. 185 ч.3 КК Ткаченко О.М..
Доповідач в апеляційній інстанції
Охріменко І.К.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 серпня 2010 року колегія суддів судової палати в кримінальних справах апеляційного суду Черкаської області в складі:
головуючого Охріменка І.К.
суддів
за участю прокурора
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Черкаси кримінальну справу за апеляцією потерпілого ОСОБА_3 на постанову Тальнівського районного суду Черкаської області від 28.05.010 року, якою відмовлено ОСОБА_3 у відновленні пропущеного строку на подачу апеляції і визнано апеляцію такою, що не підлягає розгляду, поданою на вирок Тальнівського районного суду від 31.03.2010 року стосовно засудженого ОСОБА_4,-
встановила:
Згідно вироку Тальнівського районного суду Черкаської області від 31.03.2010 року засуджено за ст.185 ч.3 КК України на 3 роки позбавлення волі, з застосуванням вимог ст.ст.104, 76 КК України за те, що він 05.12.2009 року близько 17 год. в с.Заліське Тальнівського району проник до сараю ОСОБА_3 звідки таємно викрав належний останньому скутер «Ямаха-міні» вартістю 2118 грн.
Цивільний позов потерпілого ОСОБА_3 про відшкодування йому матеріальної шкоди залишено без розгляду, а про відшкодування моральної шкоди задоволено частково, стягнуто з законного представника неповнолітнього засудженого ОСОБА_5 на користь потерпілого 700 грн. в рахунок відшкодування моральної шкоди.
Не погоджуючись з даним судовим рішенням потерпілий ОСОБА_4 подав на нього апеляцію та клопотання про поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження.