Судове рішення #10596188

                           

        Справа № 3-1099/2010 р.                                  

              П о с т а н о в а

І м е н е м    У к р а ї н и

                                         

         11 серпня 2010 року               Суддя Казанківського районного суду Миколаївської області Біцюк А.В., з участю секретаря Шадорської С.О., розглянувши адміністративні матеріали, які надійшли від Казанківського РВ УМВС відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки смт. Казанка, Миколаївської області, громадянки України, проживаючої по вулиці Петровського, буд. № 102 в смт. Казанка, Миколаївської області, не працюючої,

про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.3 ст.184 КУпАП ,

В с т а н о в и в :

     

          30.07.2010 року ст. о/у Казанківського РВ УМВС л-т. міліції Пашковим В.В. складено протокол відносно гр. ОСОБА_1, яка ухиляється від виконання передбачених законодавством обов’язків по вихованню свого неповнолітнього сина – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_4, який 27.07.2010 року о 18 годині 00 хвилин перебуваючи в громадському місці по вулиці Миру в смт. Казанка, Миколаївської області вживав алкогольне пиво, чим своїми діями ображав людську гідність та громадську мораль.

         При судовому розгляді справи ОСОБА_1 винною себе визнала повністю та пояснила, що дійсно 27.07.2010 року о 18 годині 00 хвилин її неповнолітній син ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_4, перебуваючи в громадському місці по вулиці Миру в смт. Казанка, Миколаївської області вживав алкогольне пиво, чому він це робив вона пояснити не може.

          Вислухавши пояснення ОСОБА_1, дослідивши матеріали справи, приходжу до такого висновку.

         Пояснення ОСОБА_1 по суті правопорушення, протокол про адміністративне правопорушення за № 16/001211 від 30.07.2010 року свідчать про те, що ОСОБА_1 ухиляється від виконання передбачених законодавством обов’язків по вихованню свого неповнолітнього сина – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_4, який 27.07.2010 року о 18 годині 00 хвилин перебуваючи в громадському місці по вулиці Миру в смт. Казанка, Миколаївської області вживав алкогольне пиво, чим своїми діями ображав людську гідність та громадську мораль, що вказує на вчинення нею адміністративного правопорушення, передбаченого ч.3 ст.184 КУпАП.

        Враховуючи характер вчиненого адміністративного правопорушення, особу ОСОБА_1, ступінь її вини, вбачається доцільним накласти на неї стягнення у виді штрафу.

Керуючись ст.ст. 276-280, 283-285 КУпАП, суддя

П о с т а н о в и в :

     

        ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.3 ст.184 КУпАП і накласти на неї стягнення у виді штрафу в розмірі 51 (п’ятдесят одної) грн., який сплатити на р/р 31113106700194 УДК в Миколаївській області Код 23627247, МФО 826013 Отримувач: державний бюджет Казанківського району Миколаївської області.

        Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

             

       

       

       Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація